Sahibinden üzerinden ürününü satın aldığım satıcı, farklı bir ürün gönderdiğini söyledi

ErenYoda

Yoctopat
Daha fazla  
16 Nisan Salı günü Sahibinden'den ikinci el orijinal DualShock 4 aldım. Satıcı, 3 gün sonra kargoladığını söyledi ama sitede hala 'Satıcının ürünü kargolaması bekleniyor' uyarısı vardı. Bunun üzerine kendisine yazdım, o da '12-13 gibi sisteme girilir' dedi, bende tamam deyip bekledim. Aradan bir gün geçti, satıcıyla konuştum. Dün gönderdiği kargonun iptal olduğunu söyledi, bugün tekrar kargolamaya gitmiş. Ancak aynı ürünü kargolayamayacağını söylemişler, bu yüzden benim satın aldığım kolun kırmızısını gönderdiğini söyledi. Kolun fotoğrafını falan istedim, dışarıdayım, çok internetim yok, eve geçince galerime bakarım, varsa atarım, dedi. Şu anda işlemi iptal edip paramı alabilir miyim, yoksa ürünün gelmesini mi beklemem gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
16 Nisan salı günü Sahibinden'den ikinci el orijinal DualShock 4 aldım. Satıcı, 3 gün sonra kargoladığını söyledi ama sitede hala 'satıcının ürünü kargolaması bekleniyor' uyarısı vardı. Bunun üzerine kendisine yazdım, o da '12-13 gibi sisteme girilir' dedi, bende tamam deyip bekledim. Aradan bir gün geçti, satıcıyla konuştum. Dün gönderdiği kargonun iptal olduğunu söyledi, bugün tekrar kargolamaya gitmiş. Ancak aynı ürünü kargolayamayacağını söylemişler, bu yüzden benim satın aldığım kolun kırmızısını gönderdiğini söyledi. Kolun fotoğrafını falan istedim, dışarıdayım, çok internetim yok, eve geçince galerime bakarım, varsa atarım, dedi. Şu anda işlemi iptal edip paramı alabilir miyim, yoksa ürünün gelmesini mi beklemem gerek?

Satıcıya iptal etmek istediğinizi söyleyin. Eğer iptal etmez ise gelince kargoyu kabul etmeyin. Yine de sahibinden ile bir görüşün bence hocam.

16 Nisan Salı günü Sahibinden'den ikinci el orijinal DualShock 4 aldım. Satıcı, 3 gün sonra kargoladığını söyledi ama sitede hala 'Satıcının ürünü kargolaması bekleniyor' uyarısı vardı. Bunun üzerine kendisine yazdım, o da '12-13 gibi sisteme girilir' dedi, bende tamam deyip bekledim. Aradan bir gün geçti, satıcıyla konuştum. Dün gönderdiği kargonun iptal olduğunu söyledi, bugün tekrar kargolamaya gitmiş. Ancak aynı ürünü kargolayamayacağını söylemişler, bu yüzden benim satın aldığım kolun kırmızısını gönderdiğini söyledi. Kolun fotoğrafını falan istedim, dışarıdayım, çok internetim yok, eve geçince galerime bakarım, varsa atarım, dedi. Şu anda işlemi iptal edip paramı alabilir miyim, yoksa ürünün gelmesini mi beklemem gerek?

Param Güvende ile aldıysanız gelsin, ürünü görün kullanın iade süresi bitmeden iade açın beğenmezseniz.

Param güvende sistemi ile mi alındı ürün?

Geri
Yukarı