Samsung 860 Evo 250GB vs. Kingston A200 250GB

Windows ve bir kaç oyun kuracaksanız o zaman ikisi de neredeyse aynı performansı verir.Samsung ssdler piyasanın en iyileridir ve sizi asla üzmez.Ben Samsung öneririm.Kingston çok kaliteli markadır fakat Samsung bir başkadır.

Oyuncu kulaklıkları çok iyi ama fason üretim. Hafıza kartları büyük ihtimalle fason üretim. Kendi hafıza çiplerini üretmiyorlar. Kendi ram çiplerini üretmiyorlar. Kötü bir marka da değil çok çok iyi de değil. Ben markaya bakmam ürüne göre karılaştırma yaparım. Burada adı geçen ürünün hızları TBW değeri iyi.
Çok iyi değil mi? Hayır, gayet de çok iyi bir marka. Orta sınıf bir marka falan değil.
Bir çok ürünü fason üretim ama iyi. Özellikle kulaklıkları çok iyi ve fason üretim. Flaş bellekleri leş. Markanın her ürünü üst kalite değil yani uygun fiyatlı ürün ortaya koymaya çalışıyorlar çoğu zaman. Burada bahsi geçen ürünün hız ve dayanıklılık değeri iyi. Fiyat olarak alternatifi var mı bakmadım.

A200 daha yüksek hız ve TBW değeri sunuyor, alınabilir. Her ikisi de üzmez. Zaten kaliteli markalar. Şunu al diyemiyorum açıkçası, hangisi ucuzsa onu al desem kurtarır mı :D ?

Şunu da unutmamak gerek, TBW değerleri minimum olarak alınıyor. Öyle biliyorum. Yani atıyorum 350TB okuyup yazdıktan sonra SSD'nin ömrü bitecek diye bir durum yok.

Güzel bir hava sirkülasyonu sağlarım dersen A200 al geç, kendi tecrübelerime dayanarak fazla ısındıklarını fark ettim M2'lerin.

Oyuncu kulaklıkları çok iyi ama fason üretim. Hafıza kartları büyük ihtimalle fason üretim. Kendi hafıza çiplerini üretmiyorlar. Kendi ram çiplerini üretmiyorlar. Kötü bir marka da değil çok çok iyi de değil. Ben markaya bakmam ürüne göre karılaştırma yaparım. Burada adı geçen ürünün hızları TBW değeri iyi.
Ne olmuş kendi çiplerini üretmiyorsa? Soyut delil. Kullanıcıya sunduğu ürüne bakmalısın. Evet çok çok iyi bir marka. Gerek SSD, gerek RAM, gerek ekipmanları iyi ve sorunsuzsa, uzun ömürlüyse ve kullanıcıları memnun ediyorsa çok çok iyi bir markadır. Bir dezavantaj göremiyorum.

Render veya aşırı bir oyun bağımlısı değilseniz samsung öneririm. Samsung candır. Ayrıca bazı arkadaşlar demiş çipi falan üretemiyo diye. Kardeşim o zaman xiaomi markasıda kötü ya da oneplus bu kendi üretmesiyle alakalı değil sonuç olarak başarılı bir ürün çıkarmış mı ona bakılır.

Ne olmuş kendi çiplerini üretmiyorsa? Soyut delil. Kullanıcıya sunduğu ürüne bakmalısın. Evet çok çok iyi bir marka. Gerek SSD, gerek RAM, gerek ekipmanları iyi ve sorunsuzsa, uzun ömürlüyse ve kullanıcıları memnun ediyorsa çok çok iyi bir markadır. Bir dezavantaj göremiyorum.
Ben zaten A2000 almasını önermiştim bir ürünü almak için çok çok iyi bir marka olması şart değil ki. Bir de tavsiyemi değiştiriyorum şu ürün hemen hemen aynı fiyata çok daha iyiymiş. WD BLACK SN750

Birisi A200 diyor, birisi 860 Evo diyor ve çoğunlukta ikiside alınılabilir diyor. Ne yapacağım ki ben şimdi? Kesin kararınız, bu daha iyidir dediğiniz hangisi arkadaşlar?

Birisi A200 diyor, birisi 860 Evo diyor ve çoğunlukta ikiside alınılabilir diyor. Ne yapacağım ki ben şimdi? Kesin kararınız, bu daha iyidir dediğiniz hangisi arkadaşlar?
Ben kararımı Kingston'dan yana kullanıyorum. İki model de uzun ömürlü ve güvenilir modeller. NVMe avantajını göz önünde bulundurarak Kingston'u alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı