Samsung 860 Evo 250GB alınır mı?

Dostum SATA'ı II III hızları farklı oluyor SSD'de Samsung kaliteli ama ben olsam okuma yazma hızına dikkat ederim, 500'lerde 240 GB hız alacagıma 1000'lerde 120 GB sistem kurabilecegim SSD alırım, yanına da depo için normal harddisk kullanırım daha iyi eğer hızı yüksekse kesinlikle al, ama 500'lerde ise dediğim gibi yapman senin için daha faydalı olur.

Dostum SataI II III hızları farklı oluyor SSDde Samsung Kaliteli ama ben olsam Okuma Yazma hızına dikkat ederim 500 lerde 240 gb hız alacagıma 1000 lerde 120 gb sistem kurabilecegim ssd alırım yanınada depo için normal harddisk kullanırım daha iyi eğer hızı yüksekse kesinlikle al ama 500 lerde ise dediğim gibi yapman senin için daha faydalı olur
Samsung 860 Evo 250GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD Fiyatı

İndirimde olan SSD bu.

Dostum SATA'ı II III hızları farklı oluyor SSD'de Samsung kaliteli ama ben olsam okuma yazma hızına dikkat ederim, 500'lerde 240 GB hız alacagıma 1000'lerde 120 GB sistem kurabilecegim SSD alırım, yanına da depo için normal harddisk kullanırım daha iyi eğer hızı yüksekse kesinlikle al, ama 500'lerde ise dediğim gibi yapman senin için daha faydalı olur.
Benim ayriyeten sistemimde 240 Gb daha M2 ssd mevcut. Bunun fiyatını uygun görünce 2. bir ssd olarak düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı