Elektronik Samsung Galaxy Buds FE 1099 TL

Oppo enco Air var 1.5 sene önce almıştım değişmeye değer mi telefonum Samsung A34 bir de Samsung Watch 4 aldım oda gelecek.

Kulaklık geldi.

-Ses kalitesi: Çok büyük oranda Buds Plus ile aynı. Yani iyi. En azından kötü demiyorsunuz onda emin olabilirsiniz. Çünkü Buds Plus'ın ses kalitesi ortalamanın bayağı üzerindeydi.

-Ses yükekliği: Buds Plus'tan bir iki kademe daha yüksek.

-Kulaktaki rahatlığı da Buds Plus'tan daha rahat, kulağınızda bir şeyin olduğunu daha az hissediyorsunuz.

-Kulaklığın dokunmatik kısmı iyi çalışıyor ancak Buds Plus gibi bombeli yüzeye sahip olsa dokunmak çok daha kolay olacaktı. Maliyet açısından bu şekilde yapılmış olabilir, çok sorun değil düzgün çalışıyor ama elinizi götürdüğünüzde parmağınızın değdiği yer dokunmatik yüzeyin ortası değil de üst köşe kısmı oluyor hep.

-ANC fazlasıyla iyi. ANC'nin hassasiyetini, yumuşaklığını vs ayarlayabiliyorsunuz.
-Ortam sesi de aynı şekilde ayarlanıyor, daha yüksek ses alımı, daha yumuşak tonlar vs çok hoşuma gitti.
-Şarjı ne kadar gidiyor deneyemedim daha yeni geldi. Kutusu bilindik Galaxy Buds seisi kulaklıkların hepsinde olan kutunun aynısı sadece kablosuz şarj yok, gerek de yok bence. O özelliği oldum olası sevemedim. Saati şarj edeyim diyorum hem saat hem telefon ayrı ayrı ısınıyor...

Kulakta duruşu, düşmemesi ve rahatlığı benim için önemliydi ve bu açıdan da Buds Plus'tan bir tık üstte duruyor. Ben memnun kaldım.

Buds Plus'tan en yeni farkı ise kulaklık slikonlarında da filtre benzeri yapı var, kulaklığa Kirin gitmesi için önce buraya takılması gerekiyor kaldı ki içeride kulaklığın da filtresi var. Bu da kulaklığın ömrünü uzatıp temizlik gereksinimini kaldıracaktır.

Ürün %100 ojinal ancak faturada seri numarası girilmemiş. Normalde telefon/tablette seri no ya da IMEI yazmazsa garantide sorun çıkabiliyordu ama kulaklık için durumu sordum.

Sorun olmayabilir aslında çünkü kutuda 3 adet seri numara yazıyor. Kutu ve 2 kulaklık için ayrı ayrı seri numarası mevcut.

Alanlara hayırlı olsun memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Arkadaşlar bendeki Soundpeats SONIC bozuldu, onun yerine bunu almak mantıklı mı? Kulaklığın detaylı özellikleri hiçbir yerde yazmıyor chipset vb. bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı