Samsung Galaxy Tab S7 FE alınır mı?

Performans konusunda 778g çok güçlü bir SoC olmadığından 60 FPS veya üstü oyunculuk beklememek gerek. Ama oyun oynayan birisi olarak yeterli olduğunu söyleyebilirim Genshin Impact bile oynanır 60 FPS almazsın ama 30-40 alırsın. Ben biraz denedim sonra Android de ne kadar kötü gözüktüğünü görünce sildim. Oyunlardaki en büyük dert 64 GB hafızası bu arada birden fazla büyük oyun indiremiyorsun ne yazık ki. 4 GB RAM'in oyunlarda sıkıntı yaptığını görmedim oyun oynarken arkada YouTube açayım dediğinde sıkıntı oluyor onun dışında sadece Yuzu gibi büyük emulatörlere 4 GB RAM yetmiyor en az 8 GB lazım.

Performans konusunda 778g çok güçlü bir SoC olmadığından 60 FPS veya üstü oyunculuk beklememek gerek. Ama oyun oynayan birisi olarak yeterli olduğunu söyleyebilirim Genshin Impact bile oynanır 60 FPS almazsın ama 30-40 alırsın. Ben biraz denedim sonra Android de ne kadar kötü gözüktüğünü görünce sildim. Oyunlardaki en büyük dert 64 GB hafızası bu arada birden fazla büyük oyun indiremiyorsun ne yazık ki. 4 GB RAM'in oyunlarda sıkıntı yaptığını görmedim oyun oynarken arkada YouTube açayım dediğinde sıkıntı oluyor onun dışında sadece Yuzu gibi büyük emulatörlere 4 GB RAM yetmiyor en az 8 GB lazım.
Sadece genshin 35 gb civarı yanlış bilmiyorsam. 60 ve 120 hz arasındaki fark oyunlarda çok net anlaşılıyor ama çizim yaparken fark edileceğini sanmıyorum. 4gb ram herhangi bir oyun oynarken başka birşey açmaya çalıştığınızda bile hayal kırıklığına uğratabilir 6 idealdir. Bütçe varsa s8 alın kafanız rahat olsun. @CevdetKrts

Sadece genshin 35 GB civarı yanlış bilmiyorsam. 60 ve 120 Hz arasındaki fark oyunlarda çok net anlaşılıyor ama çizim yaparken fark edileceğini sanmıyorum. 4 GB RAM herhangi bir oyun oynarken başka bir şey açmaya çalıştığınızda bile hayal kırıklığına uğratabilir 6 idealdir. Bütçe varsa S8 alın kafanız rahat olsun. @CevdetKrts

Evet tek oyun yüklüyorsun alan doluyor en büyük sıkıntı bu. Genshin de 120 FPS bir IPad'in m1'li tabletlerinde var zaten. 4 GB RAM uygulama veya oyun açarken sıkıntı yaratmıyor dediğim gibi iki veya daha fazla büyük uygulama açınca yapıyor oyun oynarken aşağıya indirip bir şey bakayım diyemiyorsun.

Sadece genshin 35 gb civarı yanlış bilmiyorsam. 60 ve 120 hz arasındaki fark oyunlarda çok net anlaşılıyor ama çizim yaparken fark edileceğini sanmıyorum. 4gb ram herhangi bir oyun oynarken başka birşey açmaya çalıştığınızda bile hayal kırıklığına uğratabilir 6 idealdir. Bütçe varsa s8 alın kafanız rahat olsun. @CevdetKrts
S8 bütçeyi çok aşıyor hocam.Oyun için kullanmayacağım zaten not alma ders videosu izlemek için kullanacağım.Dediğinize göre o tarz işlemlerde sıkıntı çıkarmıyormuş zaten.

Evet tek oyun yüklüyorsun alan doluyor en büyük sıkıntı bu. Genshin de 120 FPS bir IPad'in m1'li tabletlerinde var zaten. 4 GB RAM uygulama veya oyun açarken sıkıntı yaratmıyor dediğim gibi iki veya daha fazla büyük uygulama açınca yapıyor oyun oynarken aşağıya indirip bir şey bakayım diyemiyorsun.

Ben telefonumda 6+6 GB RAM kullanıyorum sanal RAM ile birlikte ki 6 GB doldurabildiğim hiç olmadı aktif oyun oynamama rağmen.

S8 bütçeyi çok aşıyor hocam. Oyun için kullanmayacağım zaten not alma ders videosu izlemek için kullanacağım. Dediğinize göre o tarz işlemlerde sıkıntı çıkarmıyormuş zaten.

O tarz konularda Samsung çok uzun ömürlü ve iyi bir seçenek. Zamanında Tab e almıştım 8 yıl oldu sanırsam hala ilk günkü gibi çalışıyor sadece Android sürümü eski.

Alternatif olarak matepad 11 2023e yönetebilirmiyim ? Google falan sıkıntı pluyor mu ya da harmony os stabil mi ?
Diğer tabletleri denemediğim için bir şey diyemem. S7 FE hakkında tableti aldıktan sonraki 2. gün baya kullanmıştım bataryası baya yeterliydi daha optimize olmamış olsa bile. Buraya ek 1 saat YouTube vardı.
Screenshot_20230818_201933_Device care.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı