Samsung Galaxy Tab S7 FE alınır mı?

Arada 2li kullanıyorum kasmıyordu. Sizin dediklerinizide açtım. Güzel kasmıyor.
4 pencereyi 4 gb ramli olan tablette kullandınız değil mi? Bir de dex modunda kastığını söyleyenleri gördüm. Dex modunda çoklu pencere kasıyor mu? Teşekkrler

Arada 2li kullanıyorum kasmıyordu. Sizin dediklerinizide açtım. Güzel kasmıyor.
Tableti kullanalı ne kadar oldu

Ben de bu tableti almayı düşünüyorum ama RAM çok az. Sıklıkla 2 uygulama birden kullanacağım, arada 3 uygulama da olabilir. Çoklu pencere de kasıyor mu? Size zahmet 1080p video açık, not uygulaması, hesap makinesi ve Google ile çoklu ekranı kullanabilir misiniz? Sınırlarını merak ettm.

Tableti 1 ay kullandım sonrasında abime verdim oda götürdü kotasız internet olmadığı için tableti kullanamıyordum. Ama Netflix açıkken Instagram'da gezmiştim ve kasma olmuyordu sanmıyorum kasacağını hatta Netflix açıkken coc açmıştım sorun yoktu.

Ben daha düşük bütçeli öneriyorum ama güzel tablet Huawei MatePad SE 64 GB olan 3.800TL 128 GB olan ise 4.300TL ve tableti şöyle açıklayayım PUBG'de 30FPS alıyor saçma oldu ama aklıma bir şey gelmedi 😅 işlemcisi Snapdragon 680.

4 pencereyi 4 gb ramli olan tablette kullandınız değil mi? Bir de dex modunda kastığını söyleyenleri gördüm. Dex modunda çoklu pencere kasıyor mu? Teşekkrler

Tableti kullanalı ne kadar oldu
2 Yılı vardır. Ben az kullandım zaten. Dex unutmazsam deneyeceğim.

performans olarak bu parayı hiç hak etmiyor. Ekran büyük, kalem var diye alacağım. Bir de vergisiz olacak
Yapılan vergi indirimi %16, illa vergi indirimi istiyorsanız Matepad alın, üzerine 2000 tlye kalem alırsınız. 60 hz ekran, 4 gb ram, günümüzde bile arayüzde kasıyor, seneye kim bilir hali ne olur.

Yapılan vergi indirimi %16, illa vergi indirimi istiyorsanız Matepad alın, üzerine 2000 tlye kalem alırsınız. 60 hz ekran, 4 gb ram, günümüzde bile arayüzde kasıyor, seneye kim bilir hali ne olur.
matepad 11.5 kalem verdiği kampanyayı kaçırdım, yoksa onu alırdım. Not alma konusunda appledan sonra samsung geliyor. Huaweiyi bu konuda beğenmedim ve kalemi 2200 tl. Muadili de yok.

matepad 11.5 kalem verdiği kampanyayı kaçırdım, yoksa onu alırdım. Not alma konusunda appledan sonra samsung geliyor. Huaweiyi bu konuda beğenmedim ve kalemi 2200 tl. Muadili de yok.
Matepad 11 2023 alırsan kendi sitesinde kalemine 1000 Tl indirim yapıyor, dediğin şekilde not almaksa olay, profesyonel biçimde resim vesaire çizmeyeceksen M-pen işini fazlasıyla görür emin ol.

Matepad 11 2023 alırsan kendi sitesinde kalemine 1000 Tl indirim yapıyor, dediğin şekilde not almaksa olay, profesyonel biçimde resim vesaire çizmeyeceksen M-pen işini fazlasıyla görür emin ol.
vergi indiriminde o şekilde faydalanamam. Şu an amazondan tab s7 fe almaya çalışıyorum alamıyorum. Bankalar 3d secure şart diyor, amazon 3d istemiyor. Kaldım böyle

Yeni konular

Geri
Yukarı