Samsung Galaxy Tab S7 FE alınır mı?

Hiç Huawei'ye girme derim. Google servisleri olmaması büyük bir problem. Aslında bu bütçeye alınacak en iyi tablet S9 FE ama indirim kapsamına girmiyor. S7FE'nin handikapı tamamen 4 GB RAM ve 64 GB hafıza. Bunları dert etmezsen gayet alınır bir tablet kendim de kullanıyorum zaten bir sıkıntı yaşatmadı. Sadece RAM isteyen uygulamalarda patlayabiliyorsun onun dışında gayet iyi çalışıyor ama.

Ben de bundan aldım daha geçen elime ulaştı. Amazon'da 9250'ye satılıyordu. Google servislerini sık kullandığım için Huawei Matepad istemedim. Zaten not tutup doküman düzenleyeceğim ve derslerime çalışacağım için aldım. Yoksa multitasking görevleri için bilgisayarım da var. Bir nevi benim defterim olacak. Üstelik telefonum da Samsung ve Samsung dışında akıllı telefon kullanmadım. Bir nevi ekosistem 🙂 Ayrıca Samsung deneyimime güveniyorum 😁

S Pen harika çalışıyor. Apple ve diğer tabletler için aldığınız 2-3 binlik kalemler ile aynı performansı gösteriyor. Ben mat bir ekran koruyucu da aldım yazma deneyimi daha iyi oluyor, tavsiye ederim.

Android 14 alacak cihazlar arasında gösteriliyor ve sanıyorum ki son güncellemesi olacak. 778G işlemci ve 4 GB ram çok üst düzey sonuç vermeyebilir ancak yine de günü rahatlıkla kurtaracağına eminim.

Ben de bundan aldım daha geçen elime ulaştı. Amazon'da 9250'ye satılıyordu. Google servislerini sık kullandığım için Huawei Matepad istemedim. Zaten not tutup doküman düzenleyeceğim ve derslerime çalışacağım için aldım. Yoksa multitasking görevleri için bilgisayarım da var. Bir nevi benim defterim olacak. Üstelik telefonum da Samsung ve Samsung dışında akıllı telefon kullanmadım. Bir nevi ekosistem 🙂 Ayrıca Samsung deneyimime güveniyorum 😁

S Pen harika çalışıyor. Apple ve diğer tabletler için aldığınız 2-3 binlik kalemler ile aynı performansı gösteriyor. Ben mat bir ekran koruyucu da aldım yazma deneyimi daha iyi oluyor, tavsiye ederim.

Android 14 alacak cihazlar arasında gösteriliyor ve sanıyorum ki son güncellemesi olacak. 778G işlemci ve 4 GB ram çok üst düzey sonuç vermeyebilir ancak yine de günü rahatlıkla kurtaracağına eminim.
Ben s9 fe siparişi verdim ama galiba pisman oldum. 10.9 inc nerede 12.4 nerede
YouTubeda 1080p video akarken not alınca kasıyor mu?

Ben s9 fe siparişi verdim ama galiba pisman oldum. 10.9 inc nerede 12.4 nerede
YouTubeda 1080p video akarken not alınca kasıyor mu?
Onu hiç denemedim ne yalan söyleyeyim. Ama sanmam ya. Performansı abartıldığı kadar düşük değil. Geekbench single core 1000, multi core 2850 sonuç verdi.

S9 FE de pişman etmez ben de düşünmüştüm ama hem vergi indirimini kapsamıyor hem de ekranı küçük.

Onu hiç denemedim ne yalan söyleyeyim. Ama sanmam ya. Performansı abartıldığı kadar düşük değil. Geekbench single core 1000, multi core 2850 sonuç verdi.

S9 FE de pişman etmez ben de düşünmüştüm ama hem vergi indirimini kapsamıyor hem de ekranı küçük.
İşlemci değil de ram az diye almadim. S9 fe hepsiburadada 1500 tl kupon vardı. 9k ya aldım.
Aslinda 2 gün önce s7 fe amazondan defalarca almaya çalıştım ama amazon 3d secureye izin vermiyormuş. Kredi karti olmaliymis. Kredi kartiyla mi aldin

S9FE'nin üç kötü yanı var zaten. Birisi ekranı s7FE'ye göre küçük. İkincisi HDMI ile ekran bağlayamıyorsunuz bunu s7FE'de yapabiliyorsunuz. İşlemcinin Exynos olması bir de. Snapdragon'un çok daha fazla desteği var emulatör ile oyun oynama ihtiyacınız olunca 4 GB RAM ile bile olsa 778g açarken Exynos muhtemelen açamayacak bile 6 GB RAM ile.

İşlemci değil de ram az diye almadim. S9 fe hepsiburadada 1500 tl kupon vardı. 9k ya aldım.
Aslinda 2 gün önce s7 fe amazondan defalarca almaya çalıştım ama amazon 3d secureye izin vermiyormuş. Kredi karti olmaliymis. Kredi kartiyla mi aldin
Aynen kredi kartıyla almıştım. Airi arkadaşıma ben katılıyorum ancak dediğim gibi benim bu tabletle maksimum işim içerik tüketip pdf açmak. Fotokopiciyle akraba olmuştuk bu durumu bu tablet düzeltecek 😁

Aynen kredi kartıyla almıştım. Air'i arkadaşıma ben katılıyorum ancak dediğim gibi benim bu tabletle maksimum işim içerik tüketip PDF açmak. Fotokopiciyle akraba olmuştuk bu durumu bu tablet düzeltecek 😁

Bir de gördüğüm kadarıyla işlemcinin konumu çok kötü s9FE de. S9FE+ da o sorun yok sanırım. S7FE gibi onun da işlemcisi kameranın yanına konumlanmış olması lazım. Düz s9FE de sol alta konumlanmış elde tutarken el yakar.

Usta uzun süredir kullanıyorum. Benim fikrimce bunu almak yerine S8 ve üstüne yönelmeni tavsiye ederim. Fiyat olarak bana çok dersen de yine ikinci ellerine bak bence. Ama lütfen paranı çöpe atma zaten bu yıl son güncellemesini alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı