Çözüldü Samsung Galaxy Watch 4'e hangi uygulamalar yüklenebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Memoteemir

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Samsung Galaxy Watch 4 alacağım acaba içine hangi uygulamaları yükleyebilirim? Mesela şu adam değişik değişik şeyler yüklemiş. Bu doğru mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Hocam Apple saat öneririm Allah uzak etsin kalbiniz durursa kaza falan yaparsanız saat acil durum moduna girip ambulansı arıyor.
Hiçbir saat kalp krizini tespit etmez hatta EKG ölçerken bile sadece atriyal fibrilasyonu tespit eder. Acil durum çağrısı, yere düşme algılaması Samsung saatlerde yıllardır kullanılıyor.

Yani bu adamın yükledikleri yüklenmiyor değil mi adam oyun filan oynuyor ya.
Hayır basit birkaç oyun dışında oyun oynatmaz. Video biraz clickbait olmuş. Uygulama olarak Spotify, Shazam, Samsung İnternet çok kullanışlı.
Screenshot_20220911-221106_Galaxy Watch4 Manager.jpg

Kullandığım uygulamalar şu şekilde.
Honor 10 Lite telefonum var. Galaxy Watch 4 alırsam WhatsApp ve Google kullanabilir miyim? Samsung telefon kullanmanın ne gibi artıları var?

Honor 10 Lite telefonum var. Galaxy Watch 4 alırsam WhatsApp ve Google kullanabilir miyim? Samsung telefon kullanmanın ne gibi artıları var?

Samsung telefon kullanınca EKG'ler filan açılıyor ve daha stabil çalışıyor.

Mesela benim telefonum Redmi Note 9 ve bazen bağlantısı kesiliyor kurulumda hata filan verio 2-3 hafta onunla uğraştım geçen. Tamamen Samsung telefonlar için üretilmiş bir saat bence.

Samsung telefon kullanınca EKG'ler filan açılıyor ve daha stabil çalışıyor.

Mesela benim telefonum Redmi Note 9 ve bazen bağlantısı kesiliyor kurulumda hata filan verio 2-3 hafta onunla uğraştım geçen. Tamamen Samsung telefonlar için üretilmiş bir saat bence.
Hocam babama almayı düşünüyorum..
Babam Xiaomi Note 9 Pro kullanıyor bir sıkıntı olur mu? Uygulama indirememe gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı