Samsung S23 Ultra vs Xiaomi 13 Ultra yurt dışı

Bütçe
30.000
Yeni Snapdragon işlemcili çoğu Xiaomi cihaza sadece yazılımsal olarak IMEI atılmıyor. Cihazın açılıp direnç değişiminden sonra IMEI yazdırılması gerekiyor. Samsung'da donanımsal müdahaleye gerek yok.

Herkese selam, S23 Ultra ile mi 13 Ultra arasında bir seçim yapsak hangisi mantıklı olur sizce? S23 hızlı şarj olsaydı mükemmel olurmuş. Yurt dışı fiyatlarını bilmeyenler için fiyatları epey yakın. 30k bandında kamerası ve bataryası ön planda başka cihazda önerebilirsiniz.

Samsung S23 Ultra'yı öneririm.

Samsung, keyfi düşük Watt'ta şarja izin veriyor diye düşünmüyorsunuz umarım.
iPhone ve Samsung bu konuda çekingen davranıyor çünkü yüksek watt değerlerinde şarj etmenin cihaza zararı olup olmadığı bilinmiyor.
Hatta batarya ömrüne kısa sürede dahi zarar verdiğine dair iddialar ve makaleler var. Özellikle 120W üstü için.
Samsung bu sebepten 45W üstünde, iPhone ise 20W üstünde şarja izin vermiyor.
Isterlerse verirler sonuçta, piyasanın devlerinden bahsediyoruz. Onlar yapmayacak da kim yapacak?

Eğer demek istediğiniz bu değilse açarsanız sevinirim.

Hocam boş muhabbete girmek istemiyorum ama elimde S20FE var 1 yıldır kullanıyorum orijinal şarj aleti ile. Ilk kullandigimda 1.5 gün gidiyordu şu an tasarruf modunda yarim gün ancak gidiyor oyun bile oynamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı