Saraçhane'den Taksim'e 1 Mayıs yürüyüşü yapmak isteyen bir grup polise saldırdı!

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Saraçhane'den Taksim'e 1 Mayıs yürüyüşü yapmak isteyen bir grup, su kemeri'nde konuşlanan çevik kuvvet polislerimize saldırdı!
Aralarında TSK'ye kimyasal silah kullandı iftirası atan şebnem korur inancı vardı, üstelik Ekrem İmamoğlu ve özgür özel ile kameralara poz verdi.

images (5) (10).jpeg

Saldırı anı;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saraçhane'den Taksim'e 1 Mayıs yürüyüşü yapmak isteyen bir grup, su kemeri'nde konuşlanan çevik kuvvet polislerimize saldırdı!
Aralarında Tsk'ye kimyasal silah kullandı iftirası atan şebnem korur inancı vardı, üstelik Ekrem İmamoğlu ve özgür özel ile kameralara poz verdi.

Eki Görüntüle 2183630

Saldırı anı;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok mantıklı bir saldırma gerçekten.

İşin komik yanı polisler de kamu işçisi adamlara saldırmanın ne alemi var şu günde. Güzelce polislerin işçi olduğunu, siyasilerin emir kulu değil halkın güvenliğini gözeten bir mesleği yaptıklarını hatırlatırsın bu kadar. Videoya bak sanırsın şempanze kabileleri kavga ediyor.

Çok mantıklı bir saldırma gerçekten.
Kızarak mı ironi yaptınız yoksa cidden destekliyor musunuz bu saldırıyı?

İşin komik yanı polisler de kamu işçisi adamlara saldırmanın ne alemi var şu günde. Güzelce polislerin işçi olduğunu, siyasilerin emir kulu değil halkın güvenliğini gözeten bir mesleği yaptıklarını hatırlatırsın bu kadar. Videoya bak sanırsın şempanze kabileleri kavga ediyor.
Bence saldıranlar gerçek işçi değil artık biliyorsunuzdur malum terör partilerinin provakatörleridir. Zaten İmamoğlu ve Özgür Özel ile fotoğraf çekinen kişi de TSK'ya iftira atmış bir şahıs.

Kızarak mı ironi yaptınız yoksa cidden destekliyor musunuz bu saldırıyı?

Bence saldıranlar gerçek işçi değil artık biliyorsunuzdur malum terör partilerinin provakatörleridir. Zaten imamoğlu ve özgür özel ile fotoğraf çekinen kişi de TSK'ye iftira atmış bir şahıs.

Kızarak ironi yaptım.

Her sene aynı olay ve bunun benzeri hiçbir yerde yok. Bu bir yürüyüş değil terörizmdir.
Benim polisime yazık değil mi her yıl bu vatan düşmanlarının saldırısını çekiyor, devlet sağlam karşılık vermeli. Bakın Fransa'ya polisler neler yapıyor saldıranlara.

Bu aptalları anlamıyorum. Polisin ne suçu var polise el kaldırmak ne demek? Polis mi sizin hakkınızı yiyen?
Yaptığınız eylem de bir işe yaramıyor gidin 1 gün tatilde ailenizle vakit geçirin.

Benim polisime yazık değil mi her yıl bu vatan düşmanlarının saldırısını çekiyor, devlet sağlam karşılık vermeli. Bakın Fransa'ya polisler neler yapıyor saldıranlara.
Herhangi bir ülke ile kıyasa gerek yok, polisin görev standartları bellidir. Bu olaya verilmesi gereken karşılık da bellidir ama neyse...

Yeni konular

Geri
Yukarı