Satanizm Nedir ve Suç Mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Satanizm'i araştırdım ve okudum. Gayet ergen işi olan bir dizi saçmalıktan ibaret. Belli başlı dinlerin dandik versiyonu gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurayı izlemenizi tavsiye ederim, ayrıca insanların inançlarına keşke küçümsemek yerine saygı göstersek ne güzel olur.

Vikanlar koruma büyüleri, doğal taşlarla yapılan enerji çalışmalarını sıklıkla yaparlar. Bazen de tanrı ve tanrıçalarından yardım isterler. Ben politeistik bir yaşam sürdüremeyip 18'imde İslam'a inanmak istedim. Ama eski düzenimi seviyordum ve vazgeçmek istemedim. İşin doğal taşlar ve bitkiler ile kısmına yöneldim. Bu yüzden bir dine bağlı kalmak zorunda değilim. Seküler Cadılık ile uğraşan bir kişi ister Ateist, isterse Müslüman veya Satanist olur, dilediği her şeyi yapabilir.

Tabii ki kendimi kısıtladığım da oluyor, aşırı özgür değilim. Mesela ben hayatımda hiçbir defa başkalarının hayatına etki edecek büyü yapmadım. Aşk, ölüm vs. büyülerinden çok korkuyorum. Yapana da, yaptırana da zarar veriyor. İşin etik olmayan tarafına bulaşmamak bence en iyisi.
Büyü yapacakmış... Nasıl bir şey yaşadıysan geçmiş olsun kardeşim. Psikoloğa göründün mü? Ha doğru, sen cadı arkadaşlarına git, onlar taşlardan yardım ister😂😂😂(Şaka bir yana bu arkadaş ciddi ciddi troll)

Satanizm'i araştırdım ve okudum. Gayet ergen işi olan bir dizi saçmalıktan ibaret. Belli başlı dinlerin dandik versiyonu gibi.
Ergenlerin saçmalıkları işte. Boşverin hocam. Ateist olunca kendisini havalı sanan tiplerden farkı yok bunların.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şurayı izlemenizi tavsiye ederim, ayrıca insanların inançlarına keşke küçümsemek yerine saygı göstersek ne güzel olur.
İncil ve Tevrat'ın değiştirildiğini cümle alem biliyor, Bu adam Tevrat ve İncil'den örnekler verip, o kitaplarda şeytanın çok kötülenmediğini söylüyor. Fena güldüm sabah sabah. Tapmadığınız bir şeytan bir de ateş kalmıştı. Onu da yaptınız tam oldu. İncil ve Tevrat, nefse ağır geldiği için değiştirildi zaten, şeytanın kötü gösterilmemesi çok mu anormal? Şunu bir izleyin derim.

Son düzenleme:
@Polonyum 210 Genelde ne tür büyüler yaparsınız? Bunları öğrenmenin bir yolu var mıdır?

Var. Türkçe olarak fazla kaynak bilmiyorum. Maalesef site Vika ve Paganizm ağırlıklı. Yaptıkların mevcut dinine ters düşebilir. İşin seküler boyutunu başka sitelerden öğrendim. Bu linkler fikir verebilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
İfadeler: acv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı