Şehirde sürmek için bisiklet önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop:Huawei Matebook D15
İşlemci:AMD Ryzen™ 5 5500U
Depolama:512 GB SSD
Ram:8 GB
Ekran Kartı:AMD Radeon™ Graphics(Vram bilmiyorum)
Şehirde sürebileceğim, ortadan amortisörü olmayan bir bisiklet almak istiyorum. Birkaç hareket de yapmaya çalışacağım (ön kaldırma, death spin, vs.).konforlu bir bisiklet önerisi yapabilir misiniz? Frenler fark etmez ama hidrolik olursa iyi olur. Bütçem ise 10.000 - 15.000 arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şehirde sürebileceğim, ortadan amortisörü olmayan bir bisiklet almak istiyorum. Birkaç hareket de yapmaya çalışacağım (ön kaldırma, death spin, vs.).konforlu bir bisiklet önerisi yapabilir misiniz? Frenler fark etmez ama hidrolik olursa iyi olur. Bütçem ise 10.000 - 15.000 arasında.

Ben şehir bisikleti almanı tavsiye ederim sıfır arıyorsan Carraro tavsiye ederim 2.elde meridaya bakabilirsin. Bu arada frenler fark eder kesinlikle hidrolik al. Aynı zamanda tüm bütçeni bisiklete harcama kask gözlük ve eldiven gibi hayati öneme sahip ekipmanlar alman gerekecek çünkü.

Son düzenleme:
Ben şehir bisikleti almanı tavsiye ederim sıfır arıyorsan Carraro tavsiye ederim 2.elde meridaya bakabilirsin.

Neden şehir bisikleti almamı tavsiye etmezsiniz?

Carraro veya merida markasından hangi modelleri önerirsiniz pek bilgim yok bisiklet hakkında.

Carraro veya merida markasından hangi modelleri önerirsiniz pek bilgim yok bisiklet hakkında.

Eğer kullanacağınız yerde fazla engebeler varsa daha rahat sürüp performanstan fire verebilirseniz Carraro sportive 227 öneririm ama biraz daha performans odaklıysanız 328 öneririm sabit maşa olduğu ve daha agresif bir sürüş pozisyonu olduğu için performansınızı daha iyi aktarabilirsiniz bu arada boyunuza uygun bisikleti almaya çok özen gösterin yoksa büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Madem bisiklet hakkında pek bilginiz yoksa 2. ele bulaşmayın meridayı eledim o yüzden.

Eğer kullanacağınız yerde fazla engebeler varsa daha rahat sürüp performanstan fire verebilirseniz Carraro sportive 227 öneririm ama biraz daha performans odaklıysanız 328 öneririm sabit maşa olduğu ve daha agresif bir sürüş pozisyonu olduğu için performansınızı daha iyi aktarabilirsiniz bu arada boyunuza uygun bisikleti almaya çok özen gösterin yoksa büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Madem bisiklet hakkında pek bilginiz yoksa 2. ele bulaşmayın meridayı eledim o yüzden.
Teşekkürler hocam carraro sportive 328 i beğendim ama sabit maşa nedir anlamadım.

Teşekkürler hocam Carraro sportive 328'i beğendim ama sabit maşa nedir anlamadım.

Eğer fotoğraflara da bakarsan 227'nin maşası süspansiyonlu yani engellerden geçerken bir parça da olsa sönümler ve fazla sarsılmadan gidersin fakat bunun bir eksisi vardır ne kadar güç verirsen ver bisikletin önünde oluşacak bu esneme senin performansında kayıp yaşatır bu arada bu maşa aynı zamanda kilitlenebiliyor yani daha performanslı sürüş yapmak istediğinde bu maşayı kitleyip sabit hale getirebilirsin fakat tabii ki de 328 modeliyle tek fark bu maşa değil 328 modelindeki maşada böyle bir sönümleme mekanizması yok yani bir engelden ya da çukurdan geçtiğinde titreşimi olduğu gibi hissedeceksin fakat bu bisiklette o süspansiyonlu sistem olmadığı için bisiklet daha hafif olur aynı zamanda 328'in geometrisi de biraz daha performans odaklı.

Geri
Yukarı