Ses yapan komşuya ne yapılabilir?

Türkiye o kadar Teksas degil canim. Kanular var, hak var, hukuk var, adalet var falan :)

Bence de Teksas değil, Teksas'dan daha beter. :D En son apartmanın 1 yıllık Elektrik - Su faturası için 3600 TL gibi bir ücret çıkarmışlardı. Fazla bulup araştırdık babamla. Gittik Elektrik ve su dağıtıcısından faturaları falan aldık geldik eve. Hesap sonucu 3600 TL çıkardıkları faturanın gerçek ücreti 900 TL. :D Tamam ben biraz kötü bir ortamda kalmış olabilirim ama böyle rezillikler de tahammül edilebilecek gibi değil. Ya ben ortama ayak uyduracağım bunlar gibi olacağım ya da direneceğim kafayı yiyeceğim. Belki atarız kendimizi uzak memleketlere. En temizi olur o da.

Aynı dert bende de var, bazen saat 11 de sesli bir şekilde müzik açarız onlarda gürültü yapar alt katta aynı sekil bir şekilde anlasabiliyoruz komsularimi seviyorum. :D

Sanırım gece 00.00'dan sonra polis çağırılırsa ceza kesiliyormuş. Öyle bir şeyler duymuştum. Yanlış yönlendirmeyeyim.
Arkadaşlar valla şükredin bence. Suriyeli mi ararsın, İran'lı mı, ne ararsan var burda. Bilen bilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı