Meraklı komşuya karşı ne yapılabilir?

Niye böyle bir şey yapıyor sizce, yani derdi ne olabilir ki sabah olduğu halde ışığı açıp sizin odaya yansıtsın?

Sanırım psikolojisi bozuk özel hayatımı merak ettiği için falan yapıyor çok meraklı perde açıkken de sürekli bir şeyler çırpma bahanesiyle cama çıkıp saatlerce odama doğru bakıyor

Al bir tane deniz feneri gece gündüz onun evine tut.
üst katta öyle bir dezavantajı var, ayna koysam camın önüne sizce iyi bir cevap olur mu

Sanırım psikolojisi bozuk özel hayatımı merak ettiği için falan yapıyor çok meraklı perde açıkken de sürekli bir şeyler çırpma bahanesiyle cama çıkıp saatlerce odama doğru bakıyor.

Üst katta öyle bir dezavantajı var, ayna koysam camın önüne sizce iyi bir cevap olur mu?

Hocam kadın sapığın teki polise şikayet edin size böyle davranamaz özel hayat kanunu var.

Sanırım öyle çünkü birkaç defa odamda mastürbasyon yaparken bile aynı şeyi yaptı ama 50-60 yaşlarında garip.

E ama yok artık yani.

Senin şey yaptığını nereden biliyor? Bu ne garip bir konu böyle, umarım troll olsun.

Troll değil akşamları öyle yaparken tam mastürbasyon esnama denk geldi ışığı yansıtmaya devam etti ama tabii refleksle ne oluyor gibisinden düzelttim ve oraya doğru baktım hemen kapattı ışığı
benim yaşlarımda olsa sevinirdim bile ama 50-60 yaşlarında yaşlı ve sanırım kocası da var.

Troll değil akşamları öyle yaparken tam mastürbasyon esnama denk geldi ışığı yansıtmaya devam etti ama tabii refleksle ne oluyor gibisinden düzelttim ve oraya doğru baktım hemen kapattı ışığı.

Hocam kadın resmen ışıkla sizi taciz ediyor polise şikayet edin.

Geri
Yukarı