Sifu alınır mı?

Alınır, puan kastıkça yetenek açıyorsun kalıcı olarak. Çok fazla yetenek yok ama güzel yetenekler var.
Ayrıca arena sistemi var, oyunu bitirsen bile devam edebiliyorsun.

Dark Souls tarzi seviyorsan alınır.

Oyun Dark Souls tarzı değil. Souls tarzına biraz benziyor. Souls oyunlarından Sekiro'yu Rogue like olarak da Hades ve Dead Cells oyunlarını örnek alan bir yapım. Yani bu oyunla Dark Souls oyunlarının arasındaki tek benzerlik iki oyunun da zor olması. Ama iki oyunda zorluğu çok farklı bir şekilde işliyor.

Anladım oyunu alıp bakacağım olmadı iade ederim.

Hocam denedikten sonra oyun hakkındaki görüşlerinizi bildiri misiniz? Bugün dener misiniz yani?

Denerim buraya yazarım.
Oyun Dark Souls tarzı değil. Souls tarzına biraz benziyor. Souls oyunlarından Sekiro'yu Rogue like olarak da Hades ve Dead Cells oyunlarını örnek alan bir yapım. Yani bu oyunla Dark Souls oyunlarının arasındaki tek benzerlik iki oyunun da zor olması. Ama iki oyunda zorluğu çok farklı bir şekilde işliyor.

Hocam denedikten sonra oyun hakkındaki görüşlerinizi bildiri misiniz? Bugün dener misiniz yani?

Hocam oyunda yaklaşık olarak 1,5 saat geçirdim ve ilk combata girdiğimiz yerden tamam bu oyunu alıyorum dedim. Oyunda combat sistemmi çok güzel ve aslında bir takıma nasıl bir combata gireceğinizi size oyun seçtiriyor hikayesi devamını merak ettirdi bence tekrar tekrar oynanabilecek Deadcels'le Sekiro karışımı bir oyun diyebilirim umarım zorluk yüzünde ağlamam Sekiro'da bayağı sinir krizi geçirmiştim ama burada ölmek bayağı zevk verdi bence alınır. (bu yorumlar ilk 1,5 saat içindir) ara sıra 40 fpsye düştü ama çok büyük bir sorun değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı