Sosyal medyada paylaşım için iPhone vs Samsung s serisi

Bütçe
20-25
Muhtemelen CPU benchmark olarak baktığın yer Geekbench ve bu yaptığın çok yanlış bir şey zaten.
Dostum geekbench veya antutu, cpu departmanında gerçekten qualcomm'un apple'dan üstün olduğunu düşünmüyorsun, değil mi? Skorlar belli işte. Dex mex cart curt umrumda da değil, adamların skoru daha yüksek ve sızdırılmış SD 8gen3 verilerine göre geçen seneki gibi bir yakınlık olamayacak bu sene. Geçen sene belirli gecikmeler yüzünden qcom ilk defa yakınlaşmıştı. Ki adamlar istediği taktir de şu anki a17 pro'yu çok daha iyi skorlarla da çıkarabilirlerdi büyük ihtimal. Apple/samsung umrumda değil de herifler bariz iyi işte işlemci kısmında, gidip samsung övmesin kimse boş yere 🤦‍♂️

Dostum geekbench veya antutu, cpu departmanında gerçekten qualcomm'un apple'dan üstün olduğunu düşünmüyorsun, değil mi? Skorlar belli işte. Dex mex cart curt umrumda da değil, adamların skoru daha yüksek ve sızdırılmış SD 8gen3 verilerine göre geçen seneki gibi bir yakınlık olamayacak bu sene. Geçen sene belirli gecikmeler yüzünden qcom ilk defa yakınlaşmıştı. Ki adamlar istediği taktir de şu anki a17 pro'yu çok daha iyi skorlarla da çıkarabilirlerdi büyük ihtimal. Apple/samsung umrumda değil de herifler bariz iyi işte işlemci kısmında, gidip samsung övmesin kimse boş yere 🤦‍♂️
Geekbench dışında çoğu yer 8 gen 2'yi daha iyi gösteriyordu. 8 gen 3 konusunda ise daha çıkmamış iki işlemciden bahsetmem ben. Çıksınlar sonra konuşursun.

Geekbench dışında çoğu yer 8 gen 2'yi daha iyi gösteriyordu. 8 gen 3 konusunda ise daha çıkmamış iki işlemciden bahsetmem ben. Çıksınlar sonra konuşursun.
Vallaha istediğimde konuşurum ki seninle konuşayım diye değil, bilgilensin senin gibiler de spam atmasın diye. Adamlar kaç nesildir yakalayamıyor ki geçen sene hala yakalayamadıkları halde ve tüm dünya tekli/çokluda a16 daha iyi dediği halde sd2'nin daha iyi olduğuna inanabiliyorsun ya, helal cidden 😂 Samsungçuların bile apple'ı tek takdir ettiği şey saf işlemci gücü adam hala diyor ki çoğu yer sd2 daha iyi diyordu. Yav kim diyor, skorlar ortada, konu kapanmış üstüne toprağı atmışlar a16 cpu>8gen2 cpu demişler GPU olaraksa tam tersi demişler. Adamlar son sene geliştirmediği halde daha iyiydi bu sene de sadece gpu'ya biraz abanmışlar ve buna rağmen daha iyi olacakları gün gibi ortada, daha da samsung cart curt övmeyin şu forumda yoksa gelecek ay gelir burayı benchmark analizi doldururum o zaman "sen" hiç konuşmazsın. Adam m1 gibi bi harikayı yapmış apple silicon'ın snapdragon'a koltuğu bırakacağını sanıyor mobil işlemcide, ya sabır. Evet, samsung donanımı çok güçlü kardeşim apple zaten 1200 doların içine elma koyuyor, işlemci falan yok. RE: Village açan dandik bir telefon yapmışlar yazıklar olsun apple'a.

Geri
Yukarı