SSD'lerde Samsung fanboyluğu

Yoksa çok daha ucuza çok daha performans veren ürünler var mı, tabii ki var.
Varsa onu tercih ederim, Samsung benim babamın firması değil. Zaten Samsung'tan daha iyi SSD'ler üreten üreticiler de Samsung kadar tanınmış oluyor, Kingston, Crucial, Corsair gibi.
Bu arada beklediğim gibi, Samsung SSD kullananlar konuya hücum edip safları sıklaştırma çabasına girişmeye başladı.
Savunmaya geçen herkesin Samsung SSD kullanması şaşırtmadı.

Aslında 980 Pro'ya kadar gerçekten iyiydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaliteli firma, reklam yapma ihtiyacı duymaz.
Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg

Buyrun.

Samsung SSD kullanıyorum savunmaya 'hücum' ettim evet. Yazdıklarımda hiçbir agresiflik olmadan bana doğru gelmeyen yerler için yorum yazdım ki geri kalan kısmına hiçbir şey demedim zaten. Sizin bu tavırlarınız beni öldürüyor. Kendinle çeliştiğin yerler için de konuyu değiştirme çaban baya iyiymiş. Madem böyle bir konu açıyorsun düzgün cevap ver. Uğraşmak istemiyorsan da açma.

Yalnız bunlar reklam değil, sponsor 😂
Hayır, reklam. Parasını vermeyeni kapıdan sokmazlar. 😂

Tabii bir de, bilmediği konuda atıp tutanları da eklemek lazım. Sponsorun kelime anlamını bile bilmezler ki, Samsung kötüymüş öfmüş peh... Size SSD bile fazla disketten devam edin.

"(of a business or other organization) to pay the costs of a sports event, concert, etc., or of a sportsperson, in return for advertising:"
"(bir işletmenin veya başka bir kuruluşun) bir spor müsabakası, konser vb. veya bir sporcunun masraflarını reklam karşılığında ödemek için:"

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı