SSD'ye Geçtim Ama Windows HDD'de Kurulu Gözüküyor

Dostum bu dediğini yaptım şöyle bir şey ile karşılaştım ''boot failure insert system disk and press enter''

Tahminimce SSD diske aktarması hatalı olmuş bu yüzden diski boot etemiyor, BOOT kısmından HDD diskinizi tekrar en üst sıraya alın (Windows Boot Manager olarak gözükücektir büyük ihtimal)

Bu rehbere bakınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

UEFI kurulu ise Windows Boot Manager ilk sıraya alınacak. Ayrıca paylaştığınız ekran görüntüsü yetersiz. Disk Yönetimi altından bakın bakalım Recovery ve EFI bölümleri de klonlanmış mı?
UEFI kurulu değil sanırım. Boot ayarlarından girdiğimde üstte yazdığım hatayla karşılaştım. Aşağıda da disk yönetiminin ekran görüntüsü var.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 81
UEFI kurulu değil sanırım. Boot ayarlarından girdiğimde üstte yazdığım hatayla karşılaştım. Aşağıda da disk yönetiminin ekran görüntüsü var.

SSD diskinizde Windows'u başlatmak için gereken birim yok, program o birimi klonlamamış. Heralde klonlama işleminde o birime tik atmayı unuttunuz?
Ve sizin klonlamaya çalıştığınız HDD 1 TB, SSD diskinizde 230 GB. Belki HDD deki veriler SSD diske sığmamıştır.

SSD diskinizde Windows'u başlatmak için gereken birim yok, program o birimi klonlamamış. Heralde klonlama işleminde o birime tik atmayı unuttunuz?
Ve sizin klonlamaya çalıştığınız HDD 1 TB, SSD diskinizde 230 GB. Belki HDD deki veriler SSD diske sığmamıştır.
Konuyu çözdüm yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı