Steam Deck hakkında düşünceleriniz neler?

Yapmayacaklar zaten paraya ihtiyacı yok ekstra para içinde gerek yok, hem ravenholm yapılmıştı Valve'nin her işe burnuna sokmasından dolayı iptal edildi. Şu anki soruce motoru düşük kalıyor 2 çıkarsa olabilir.
Kimse ekstra paraya hayır demez dediğim gibi.

Source 2 çıktı zaten, bazı yerlerde kullanılıyor.

Kimse ekstra paraya hayır demez dediğim gibi.

Source 2 çıktı zaten, bazı yerlerde kullanılıyor.

CS için skine adapte edemiyoruz demişlerdi son güncelleme olarak adapte edebiliyorlar her oyuna gelebilir oluyor bu. Ayrıca derdi para değil adamlar milyonlarca kazanıyor, derdi para olsaydı oyunu yapardı bile.

CS için skine adapte edemiyoruz demişlerdi son güncelleme olarak adapte edebiliyorlar her oyuna gelebilir. Ayrıca derdi para değil adamlar milyonlarca kazanıyor, derdi para olsaydı oyunu yapardı bile.
Source 2, DotA 2, Half-Life Alyx, artifact ve DotA Underlords'da kullanılıyor.

Kaynak

Oyun yapmak riskli bir iş, gittikçe de zorlaşıyor. Beklentiler artıyor vesaire. Valve'nin Half-Life 3'deki beklentiyi karşılayabileceğini düşünmüyorum. O yüzden de yapmıyorlar zaten.

CS:GO için oyunda bir sürü skin var bunları adapte edemiyoruz denildi.

Sonradan TF2'ye bunu yapabildiler, sonradan CS:GO'ya gelebilir hem başka oyunlara da.

1. Switch zaten PS4 satış rakamlarını 2'ye katladı sen hala az kaldı geçecek diyorsun 😂
2.dumbell cihaz alarak deckdede Switch'deki o joycon sallamalı oyunları oynayabiliyorsun bende 2 tane Switch var joyconları leş tuşları gerçekten rezalet minicik dpad i yok çıkardığım zaman artık kesinti oluyor dock uda cihazı çizdi Full o yüzden dockuna bez geçirmek zorunda kaldım cihaz V2 olmasına rağmen drift sorunu var yani başka bir şey diyemeyeceğim Switch oyunlarını isteyen PC de oynayabiliyor ama Switch oyunlarını Switch olmadan elde dışarıda oynamak var üstüne RPCS3 emulatorunden PS3 oyunlarını cemudan Wii'u oyunlarını citradan 3DS oyunlarını ppsspp PSP oyunları 3kvitadan PS Vita oyunlarını yuzudanda Switch oyunlarını stabil 30FPS oynatan üstüne Torrent'ten bile tüm oyunlarını bedava indirebileceğimiz bir konsol bu.
1- Switch'in 250 milyona dayanan satışının referansını alabilir miyim :D Henüz 115M+ satan PS4'ü geçmiş değil ama geçeceği açık. Dediğiniz gibi olsa en yakın rakibine fark atmış olarak en çok satan konsol olurdu Switch, ondan da haberimiz olurdu herhalde :D

2- Her türlü emülatör zaten yıllardır kullanılabiliyor, buna rağmen Switch PS2 ve DS arkasında en çok satan 3. konsol olacaksa demek ki başka cihazlardan emülatör kullanarak oynamak yerine konsolu tercih ediyor kullanıcılar. Joycon çıkarıp 2 kişi oynamak, TV'de oynamak vs. bunlar Switch'in bu kadar satmasının en büyük nedeni zaten. Dock ile ilgili deneyimleriniz de bu cihazın hybrid bir alet olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Her şeyi geçtim 40 milyon civarında Nintendo Online üyesi var, bu kadar insan başka bir aleti modlayıp emülatörden Switch oyunları oynamanın peşine düşemez zaten. Lite ve OLED gibi modellerle cihazı canlı tutmaya devam ediyor Nintendo. Cihaz size göre olmayabilir, lütfen kişisel deneyimlerinizi ve memnuniyetsizliklerinizi ön plana alıp globale yönelik çıkarımlar yapmaya çalışmayın.

1- Switch'in 250 milyona dayanan satışının referansını alabilir miyim :D henüz 115m+ satan PS4'ü geçmiş değil ama geçeceği açık. Dediğiniz gibi olsa en yakın rakibine fark atmış olarak en çok satan konsol olurdu Switch, ondan da haberimiz olurdu herhalde :D

2- her türlü emülatör zaten yıllardır kullanılabiliyor, buna rağmen Switch PS2 ve DS arkasında en çok satan 3. konsol olacaksa demek ki başka cihazlardan emülatör kullanarak oynamak yerine konsolu tercih ediyor kullanıcılar. Joycon çıkarıp 2 kişi oynamak, TV'de oynamak vs. bunlar Switch'in bu kadar satmasının en büyük nedeni zaten. Dock ile ilgili deneyimleriniz de bu cihazın hybrid bir alet olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Her şeyi geçtim 40 milyon civarında Nintendo Online üyesi var, bu kadar insan başka bir aleti modlayıp emülatörden Switch oyunları oynamanın peşine düşemez zaten. Lite ve OLED gibi modellerle cihazı canlı tutmaya devam ediyor Nintendo. Cihaz size göre olmayabilir, lütfen kişisel deneyimlerinizi ve memnuniyetsizliklerinizi ön plana alıp globale yönelik çıkarımlar yapmaya çalışmayın.

Dediğim gibi Switch şu an neredeyse aynı bana yalanlar üretmeye çalışıyorsunuz size ağızımla kuşda tutsam yediremeyeceksiniz bildiğin Nintendo'nun ciosu patronu sahibi gibi Nintendo fannoyluğu takınmışsınız kendinize iyi günel dilerm.
1- Switch'in 250 milyona dayanan satışının referansını alabilir miyim :D henüz 115m+ satan PS4'ü geçmiş değil ama geçeceği açık. Dediğiniz gibi olsa en yakın rakibine fark atmış olarak en çok satan konsol olurdu Switch, ondan da haberimiz olurdu herhalde :D

2- her türlü emülatör zaten yıllardır kullanılabiliyor, buna rağmen Switch PS2 ve DS arkasında en çok satan 3. konsol olacaksa demek ki başka cihazlardan emülatör kullanarak oynamak yerine konsolu tercih ediyor kullanıcılar. Joycon çıkarıp 2 kişi oynamak, TV'de oynamak vs. bunlar Switch'in bu kadar satmasının en büyük nedeni zaten. Dock ile ilgili deneyimleriniz de bu cihazın hybrid bir alet olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Her şeyi geçtim 40 milyon civarında Nintendo Online üyesi var, bu kadar insan başka bir aleti modlayıp emülatörden Switch oyunları oynamanın peşine düşemez zaten. Lite ve OLED gibi modellerle cihazı canlı tutmaya devam ediyor Nintendo. Cihaz size göre olmayabilir, lütfen kişisel deneyimlerinizi ve memnuniyetsizliklerinizi ön plana alıp globale yönelik çıkarımlar yapmaya çalışmayın.

Sizin anlanadığınız şey şu seitch genel olarak özel oyunları için tercih edilmiyor elde bir kısım PC oyunlarını oynatan konsollar sınırlı ve hiç yok neredeyse Almanya'da yapılan bir ankette Switch'i %12'si özel oyun %74'ü 3. parti %14'ü konsol koleksiyonunu tamamlamak için almış Steam Deck geldiğinde Switch satışları %70 80 kadar düşüş planlanıyor bu oranlara göre PS'nin açtığı yarayı Steam Deck kapatacak gibi siz hala Switch'i övün bende de v1, v2, Lite model 3 adet Switch var V1 olan model cfwli diğerleri orijinal herhalde V2 ve litemi satacağım gerek kalmadığından dolayı Switch benim gözümde kendi özel oyunlarını 15 20FPS fazla oynamak için kullanılacak bir konsol veya deck in pili bittiğinde kullanılacak bir konsol onun dışında hayatta elime almam bundan sonra.

"Steam Deck R5 3600 ve GTX1650-1650 Ti arası performans verecek ign operatörleri tarafından onaylandı"

Ben orayı Switch liteyide içine alarak hesapladım bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220226_220007_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220226_220007_com.android.chrome.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Dediğim gibi Switch şu an neredeyse aynı bana yalanlar üretmeye çalışıyorsunuz size ağızımla kuşda tutsam yediremeyeceksiniz bildiğin Nintendo'nun ciosu patronu sahibi gibi Nintendo fannoyluğu takınmışsınız kendinize iyi günel dilerm.

Sizin anlanadığınız şey şu seitch genel olarak özel oyunları için tercih edilmiyor elde bir kısım PC oyunlarını oynatan konsollar sınırlı ve hiç yok neredeyse Almanya'da yapılan bir ankette Switch'i %12'si özel oyun %74'ü 3. parti %14'ü konsol koleksiyonunu tamamlamak için almış Steam Deck geldiğinde Switch satışları %70 80 kadar düşüş planlanıyor bu oranlara göre PS'nin açtığı yarayı Steam Deck kapatacak gibi siz hala Switch'i övün bende de v1, v2, Lite model 3 adet Switch var V1 olan model cfwli diğerleri orijinal herhalde V2 ve litemi satacağım gerek kalmadığından dolayı Switch benim gözümde kendi özel oyunlarını 15 20FPS fazla oynamak için kullanılacak bir konsol veya deck in pili bittiğinde kullanılacak bir konsol onun dışında hayatta elime almam bundan sonra.

"Steam Deck R5 3600 ve GTX1650-1650 Ti arası performans verecek ign operatörleri tarafından onaylandı"

Ben orayı Switch liteyide içine alarak hesapladım bakabilirsiniz.

Yahu siz cidden neden bir konsolu ya övme ya yerme sınırları içinde yorum yapıyorsunuz ya da yapılan yorumlardan o şekilde alınıyorsunuz? Ben Switchi neden öveyim? Switch belli ki artık size göre değil, oyunları falan da korsan oynamak istiyorsunuz, emülatörde oynatabilmesi de size yetiyorsa buyrun oynamayın beni ilgilendirmez. Ama aslında objektif olan ama size göre karşıt olan bir yoruma direkt saldırıyorsunuz. Steam Deck'i de benimsediğiniz için bir fanlık durumunuz daha çıkmadan oluşmuş orası da dışarıdan çok belli zaten. Lütfen konu dışı tartışma içerikli mesajlarınızda beni alıntılamayın.

Switch'in özel oyunları için tercih edilmediği kocaman bir saçmalık. Yahu konsolda zaten AAA olarak tarih öncesinden Skyrim, çöp denebilecek kalitede Witcher var, geri kalanı diğer platformlarda 10'da bir fiyatına alınabilen indie oyunlar, JRPG oyunlar ve Nintendo exclusive oyunları. Hal böyleyken 3. parti oyunların ağırlığı öyle olabilir mi? Öyle olsa konsolun satışının
%40 kadar kullanıcısı online üyelik kullanır mı? Öyle olsa tüm zamanların en çok satan 50 oyununun 27-28 tanesi Nintendo oyunu olabilir mi? Switch sattıran şey de bu özel oyunları ve Switchin hibrit inovatif özellikleri. Ha illa ki elde oynamak için telefon dışında bir oyun cihazı niyetiyle alan da vardır orası ayrı ama Nintendo apayrı bir platform sonuçta. Tüm bu bakımlardan Steam Deckin ve Switch'in kullanım alanları çok ayrışıyor. Exclusive konusunda söyledikleriniz tüm özel oyunu olan konsollarla aynı durum. PS üzerinde en çok oynanan oyunların COD ve FIFA olması, hatta özel oyunların satış rakamında ilk 10'da bile olmaması o konsolu alanların özel oyunlar için aldığı gerçeğini değiştirmediği gibi Nintendo için de durum aynı. Tek farkı Nintendonun Sony'e kıyasla aşırı fazla oyun satması durumu da var.

Satış rakamı konusunda da sizin kaynağınızda da da görüldüğü gibi PS4'ü geçmiş değil. Zaten Lite, Switch, OLED modellerin hepsi Switch adına satılıyor. Haftalıkta diğer markaların konsollarının toplamı kadar sattığını ben ilk mesajımda söyledim zaten. Genel toplamda geçmiş değil. Siz haftalıktaki durumdan bahsettiniz herhalde.

Ayrıca sürekli bir konsolu övüp diğerini yeriyor demeye getiriyorsunuz, benim öyle bir niyetim yok. Steam Deck ile ilgili olumsuz bir yorumum bile yok. Ben Steam Deck'in hangi amaçla alınabileceği, çok f/p olmasıyla ilgili yorumu ilk mesajda yaptım zaten. Siz Switch ile Steam Deck kıyasında bir taraf seçmişsiniz ve sebeplerinizi belirlemişsiniz. Bu düşünce dışındaki düşüncelere karşı da çok ofansifsiniz.

Son düzenleme:
Yahu siz cidden neden bir konsolu ya övme ya yerme sınırları içinde yorum yapıyorsunuz ya da yapılan yorumlardan o şekilde alınıyorsunuz? Ben Switch'i neden öveyim? Switch belli ki artık size göre değil, oyunları falan da korsan oynamak istiyorsunuz, emülatörde oynatabilmesi de size yetiyorsa buyurun oynamayın beni ilgilendirmez. Ama aslında objektif olan ama size göre karşıt olan bir yoruma direkt saldırıyorsunuz. Steam Deck'i de benimsediğiniz için bir fanlık durumunuz daha çıkmadan oluşmuş orası da dışarıdan çok belli zaten. Lütfen konu dışı tartışma içerikli mesajlarınızda beni alıntılamayın.

Switch'in özel oyunları için tercih edilmediği kocaman bir saçmalık. Yahu konsolda zaten AAA olarak tarih öncesinden Skyrim, çöp denebilecek kalitede Witcher var, geri kalanı diğer platformlarda 10'da bir fiyatına alınabilen indie oyunlar, J-RPG oyunlar ve Nintendo exclusive oyunları. Hal böyleyken 3. parti oyunların ağırlığı öyle olabilir mi? Öyle olsa konsolun satışının.
%40 kadar kullanıcısı Online üyelik kullanır mı? Öyle olsa tüm zamanların en çok satan 50 oyununun 27-28 tanesi Nintendo oyunu olabilir mi? Switch sattıran şey de bu özel oyunları ve Switch'in hibrit inovatif özellikleri. Ha illaki elde oynamak için telefon dışında bir oyun cihazı niyetiyle alan da vardır orası ayrı ama Nintendo apayrı bir platform sonuçta. Tüm bu bakımlardan Steam Deck'in ve Switch'in kullanım alanları çok ayrışıyor. Exclusive konusunda söyledikleriniz tüm özel oyunu olan konsollarla aynı durum. PS üzerinde en çok oynanan oyunların CoD ve FIFA olması, hatta özel oyunların satış rakamında ilk 10'da bile olmaması o konsolu alanların özel oyunlar için aldığı gerçeğini değiştirmediği gibi Nintendo için de durum aynı. Tek farkı Nintendo'nun Sony'e kıyasla aşırı fazla oyun satması durumu da var.

Satış rakamı konusunda da sizin kaynağınızda da da görüldüğü gibi PS4'ü geçmiş değil. Zaten Lite, Switch, OLED modellerin hepsi Switch adına satılıyor. Haftalıkta diğer markaların konsollarının toplamı kadar sattığını ben ilk mesajımda söyledim zaten. Genel toplamda geçmiş değil. Siz haftalıktaki durumdan bahsettiniz herhalde.

Ayrıca sürekli bir konsolu övüp diğerini yeriyor demeye getiriyorsunuz, benim öyle bir niyetim yok. Steam Deck ile ilgili olumsuz bir yorumum bile yok. Ben Steam Deck'in hangi amaçla alınabileceği, çok F/P olmasıyla ilgili yorumu ilk mesajda yaptım zaten. Siz Switch ile Steam Deck kıyasında bir taraf seçmişsiniz ve sebeplerinizi belirlemişsiniz. Bu düşünce dışındaki düşüncelere karşı da çok ofansifsiniz.

Size ne de anlatsam kafanıza göre davranacaksınız bir kere bir şey söyleyeyim seitch i 3. parti için alacak kişiler seitch almışken hiç Zelda ve türevi oyunlar oynamayacskmı sadece 3. parti oyunlar mı oynayacak size ne de desem her türlü zıt oluyorsunuz karşımda PS5 dijital Xbox Series S 3 tane Switch ve stoğumda 6 PS4 Slim kapalı kutu 12 Xbox One X kapalı kutu VAE. Bu işin alım satımını 15 yıldır yapıyorum siz bana 2 günlük bilginizle bilgilerime karşı çıkıyorsunuz pes resmen pes.

Size ne de anlatsam kafanıza göre davranacaksınız bir kere bir şey söyleyeyim seitch i 3. parti için alacak kişiler seitch almışken hiç Zelda ve türevi oyunlar oynamayacskmı sadece 3. parti oyunlar mı oynayacak size ne de desem her türlü zıt oluyorsunuz karşımda PS5 dijital Xbox Series S 3 tane Switch ve stoğumda 6 PS4 Slim kapalı kutu 12 Xbox One X kapalı kutu VAE. Bu işin alım satımını 15 yıldır yapıyorum siz bana 2 günlük bilginizle bilgilerime karşı çıkıyorsunuz pes resmen pes.
25 yıllık konsol oyuncusuyum, hangi konsolun kime göre olduğunu, pro-contra değerlendirmesini yapacak kadar tecrübeliyim. Bana göre olmayan hiçbir konsolu da direkt yermek için yorum yapmam, alınabilitesi olan yönlerini ve kimlerin alması gerektiğini belirtirim. Sizin ise kesinleştirilmiş düşünceleriniz var ve aksini kabul etmiyorsunuz. Ben size zıt yorumlar yapmıyorum, birkaç konuda daha denk geldik mesajları baştan okuyun. Düzeltilmesi gereken mesajlar attığınız için ben de o şekilde mesajlar atıyorum. Daha şu konuda bile Switchin özel oyunları için alınmadığı ve Switchin satış rakamlarında PS4'ü ikiye katladığı gibi bir yorum yaptınız benim mesajıma dikkatli bakmadan, beni alıntıladığınız için ben bunları düzeltmek zorundaydım.

Ha hep de Switch ile Steam Decki kıyaslama şeklinde yorumlarda denk geliyoruz bunun nedeni de sizin bunu bir versus haline getirmeniz. Ben Switch ve Steam Deckin bambaşka amaçlara yönelik olduğunu söyleyip tartışılmaması gerektiğini söylerken siz kendinize uygun sebeplerle taraf seçmişsiniz Steam Decke yönelik hiçbir eleştiriyi kabul etmiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı