Steam Deck hakkında düşünceleriniz neler?

Sizce alınır mı? Nintendo çok zarar edecek mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Türkiye'de vergilerle beraber 9K ya bekliyorum. Görsellerinde Control vardı. Eğer 60 FPS sabit oynatırsa Nintendo'yu tahtından edebilir. Kısacası eğer işiniz iyi ve seyahat gerektiren bir işte ne kadar olursa olsun alın. Valve pişman etmez.

(Ülkecek Nintendo'ya alışık olmadığımız göz önüne alarak alıntılayınız)

Türkiye'de vergilerle beraber 9K ya bekliyorum. Görsellerinde Control vardı. Eğer 60 FPS sabit oynatırsa Nintendo'yu tahtından edebilir. Kısacası eğer işiniz iyi ve seyahat gerektiren bir işte ne kadar olursa olsun alın. Valve pişman etmez.

(Ülkecek Nintendo'ya alışık olmadığımız göz önüne alarak alıntılayınız)

Nintendo exc oyunlarını sabit 45 üstü oynatıyor cihaz mario Odyssey 60FPS sabit 720p de 1080'e çıktığında maalesef 45'e düşüyor ÖTV KDV extra vergi falan hesaplanınca 10.5k ya geliyor bir de bunun üstüne Steam Deck PS5 gibi ulusal olarak TR'ye gelmeyeceği için extra satıxıların yüzde 20'lik bir payı olacak fiyat 13K civarı olur diye tahmin ediyorum.
5.5k yine fena değilmiş ama araya vergiler girince 7K'yı görür. Belki de çok iyimser konuşuyorum. Ona verilecek parayla Xbox'ın son model konsolları alınabilir.

Vergilerle 7K mı? Biraz düşük oldu sanki attığım SS'lerde güncel vergi fiyatlandırması ile bilgi var üstüne yüzde 20'lik bir satıcı kar ı olacak sen düşün.
Screenshot_20220227_211057_com.android.chrome.jpg

Hocam o 64 GB modeli o modele sadece 1 tane oyun sığdırabilirsiniz ve hızlı SSD değil.

WD'nin mini SSD'leri var 1TB harici SSD 1200TL dönüştürücü ile Steam Deck'in arkaskna monte edilebilir 64 GB'lik eMMC versiyonun hızı 250mb/s okuma 100mb/s yazma hızı var ve bu sadece Windows'un kurulması için gayet yeterli Windows bu hızla yaklaşık 15 20 saniyede açılıyor 64 lüğe Windows kurup 1TB liğe oyunları depolamak çok mantıklı.

Geri
Yukarı