Steam Deck vs ASUS ROG Ally

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Ben geçen sene Steam Deck almıştım 2-3 ay kullanıp satmıştım şimdi tekrar alacağım. Fakat Steam Deck mi ROG Ally mi alayım karar veremedim bunu diğer eve götüreceğim orada PC yok ROG Ally'e bir monitör alıp takarsam PC gibi kullanabilir miyim? İkisinin performansı ne kadar farklı arada 5-9k arası fiyat farkı var. Sizce değer mi ROG Ally almaya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Dock Oled alın. Zaten kendi PC'niz var. OLED ekran muazzam duruyor ve Steam Deck kullanmasi cok daha konforlu. Ama tek isteginiz performans ise Ally alın.

Steam dock OLED alın. Zaten kendi PC'niz var. OLED ekran muazzam duruyor ve Steam Deck kullanmasi cok daha konforlu. Ama tek isteginiz performans ise ally alın.

Hocam benim PC 1. evde ben el konsolunu diğer evime götürüp monitöre bağlamayı düşünüyorum. Benim eski Steam Deck iyiydi bayağı zevkli alet ama ben atıyorum Elden Ring, RDR2, GoW gibi oyunları monitör&tv ye bağlayarak oynayamak istesem performans olarak deck yetersiz kalır mı?

Hocam benim PC 1. evde ben el konsolunu diğer evime götürüp monitöre bağlamayı düşünüyorum. Benim eski Steam Deck iyiydi bayağı zevkli alet ama ben atıyorum Elden Ring, RDR2, GoW gibi oyunları monitör&tv ye bağlayarak oynayamak istesem performans olarak deck yetersiz kalır mı?
Eger harici monitor diyorsaniz Ally almak en doğrusu.

Geri
Yukarı