Steam'i Kötüleyen Tayfa

Epic Games fanboyu olup Steam'i kötüleyenlerle dalga geçmek Steam fanboyluğu oluyorsa, evet oyleyim. Steam'in oyun dünyasına kazandırdıklarının yanında Epic Games'in GTA V dışında kazandırdığı bir şey söyler misin?

Korsan kullandığım için kendimi yerlere göklere sığdıramıyordum zaten, bunu sizin de hissedip söylemeniz beni çok minnettar etti.

Evet değilsiniz, ama ben 10 TL fazla verdiğimde oyunun mağaza serverları benden kaynaklanmayan bir sebepten dolayı çöktüğünde, çevrimdışı oyun oynayabileceksem o hizmeti almaya varım. Almayı vurguladım çünkü para karşılığında servis ve hizmet almaktan bahsediyorum :) epic'in ücretsiz oyun dışında oyun alanlara sunmadıkları şeyler tabii bunlar :)

Kim Steam dalga geçti göremedim meğerse. Epic Games iyi adım attı kendini geliştirirse ve Launcher'ı geliştirir veya sorunları düzeltirse gayet iyi olur.

@Nakerosu Altına mesaj yazdığın başlığa bakar mısın? Burada Steam'i kötüleyen tayfaya kan kusuyoruz ve burada yazılan her mesaj Steam'i kötüleyenlere bir tokat.

@Nakerosu altına mesaj yazdığın başlığa bakar mısın? Burada Steam'i kötüleyen tayfaya kan kusuyoruz ve burada yazılan her mesaj Steam'i kötüleyenlere bir tokat.

Onu biliyorum. Burada dalga geçeni göremedim. Epic vs Steam dönmüş konu. Epic Games kendini geliştirirse Steam ile iyi rekabet olacaktır.

Epic Games fanboyu olup Steam'i kötüleyenlerle dalga geçmek Steam fanboyluğu oluyorsa, evet oyleyim. Steam'in oyun dünyasına kazandırdıklarının yanında Epic Games'in GTA V dışında kazandırdığı bir şey söyler misin?

Korsan kullandığım için kendimi yerlere göklere sığdıramıyordum zaten, bunu sizin de hissedip söylemeniz beni çok minnettar etti.

Evet değilsiniz, ama ben 10 TL fazla verdiğimde oyunun mağaza serverları benden kaynaklanmayan bir sebepten dolayı çöktüğünde, çevrimdışı oyun oynayabileceksem o hizmeti almaya varım. Almayı vurguladım çünkü para karşılığında servis ve hizmet almaktan bahsediyorum :) epic'in ücretsiz oyun dışında oyun alanlara sunmadıkları şeyler tabii bunlar :)

Sizi bilemem ama ben server yoğunluğuna alışığım Riot Games sayesinde düşünün dünyada en çok satan oyunlar arasında bir oyun ücretsiz oluyor serverin yoğun olmamasını bekliyorsanız. Kusura bakmayın ama o sizin sorununuzdur. Epic Games'de eksik onu kabul ediyorum ancak ben Steam kullanmıyorum. Ve kullandığım platformun yanında oluyorum. Epic Games'den yaklaşık 27 oyun aldım ücretsiz ve bu benim en az 200 saat vakit geçirmemi sağladı. Sizi bilemem.

Yaz indirimleri geliyor gözle görülür bir fark olmuyor. Yıl ortasındaki indirimler daha fazla oluyor.
Bence gayet makul indirimler oluyor ben her yaz güzel oyunlar alıyorum mesela bu yaz güzel indirim olursa dayz ile rust almayı planlıyorum.
Kasım ayında Epic Hesabımın çalınıp silinmesinden sonra destekten yardım istedim ve hiçbir şey yapmadılar 300TL çöp oldu. Epic’ten asla oyun almam isterse Steam’in yarı fiyatına satsın yine almam.
Steam destek bu konuda cidden çok yardımcı oluyor.

Güzel hort.

Steam'in arayüzü, oyundayken tarayıcıya bağlanabilme, atölye ve pazar gibi şeyleri olduğu sürece yıkılmadan ayakta duracaktır.

Epic ise sadece bedava oyun veriyor, gene de güzel bir şey.

Sözün özü; işinize bakın, hangisi işinize geliyorsa onu kullanın. Takım tutar gibi bir şeylere bağlı kalmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı