Sürükleyici Strateji Oyun Önerisi

muhendiskedibey

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Isparta - SDÜ
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
Arkadaşlar bana şöyle güzel ve GT540M ile oynayabileceğim strateji oyunları önerebilir misiniz?

Daha çok C&C Generals Zero Hour tarzı...

Bulabildinmi generals tarzı hocam bulduysan banada söylermisin . Ve aynı zamanda bir önerim olacak yakında çıkacak bir oyun generals hayranları generals 2 de hayal kırıklığına uğradılar biliyorsundur şuan beklediğimiz oyun bu ACT OF AGGRESSİON incelersin.

not: büyük ihtimal oynamışsındır da yinede yazayım benim seneryo modunda en çok saran oyun bfme efsanedir yani o derece gerçi multiside öyle .

Bulabildinmi generals tarzı hocam bulduysan banada söylermisin . Ve aynı zamanda bir önerim olacak yakında çıkacak bir oyun generals hayranları generals 2 de hayal kırıklığına uğradılar biliyorsundur şuan beklediğimiz oyun bu ACT OF AGGRESSİON incelersin.

not: büyük ihtimal oynamışsındır da yinede yazayım benim seneryo modunda en çok saran oyun bfme efsanedir yani o derece gerçi multiside öyle .

Act Of Aggression

Baya iyiymiş. Oyun çıktı mı? Çıktı ise nereden alabiliriz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı