Technopat'in kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Küçük çocukların acayip acayip soruları olmasa iyi ortam. Yok şöyle yaptım suç mu? Bunu bunu söyledim hapse girer miyim? Discord'da bir şey yaptık suçu var mıdır? ve bunun gibi soruları gerçekten çok tuhaf. Lafımı da şu an esirgemiyorum. Gerçekten tuhaflar. Şu anki gençliğe ne olmuş diye iç geçiriyorum. Tuhaf tuhaf işler peşindeler ve anlamak gerçekten de güç.

Onun haricinde gerçekten de yardım aldığım ve yardım ettiğim bir ortam. Birçok sorunumu da burada çözüme kavuşturdum. Ama dediğim gibi 12-15 yaş kitlenin tuhaf soruları ve mesajları olmasa iyi ortam. Belki bana bu konuda söz söylemek düşmez ama cidden göze batıyorlar.

Herkes birbirine sallamış da herkes kendini kötü kitleden ayırıyor, ne ilginç. Sen değilsen ben değilsem kim acaba bunlar :D
Geçen aylara göre iyi gibi şu aralar, ama 2020, 2021 bambaşkaydı.

Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beyini ile bu forumu kullanan cidden de %10'luk dilim var. Yaş ortalamasına laf edemem. Her Allah'ın günü şu ucuzcu fanboylar ile (AMD, Android) salaşmaktan bıktım. Monster sadece Clevo kullanmıyor. GameGaraj'da 2 firma kullanıyor. Hele bu markaların 2 kasasını da denemeden çöp diyenler var ya. Ah işte onlar! Bu arada 1050 Ti, 1350,1500 TL bütçeye en sıkıntı çıkarmayan kartlardandır. Ama gidip 5K bütçeli PC'ye 1050 Ti veren ap*aldır. Yani uzun lafın kısası, sosyalde çok sayılı fanboy, cahillik, dikbaşlı kullanıcılar mevcut. Cidden nefret edilesiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyini ile bu forumu kullanan cidden de %10'luk dilim var. Yaş ortalamasına laf edemem. Her Allah'ın günü şu ucuzcu fanboylar ile (AMD, Android) salaşmaktan bıktım. Monster sadece Clevo kullanmıyor. GameGaraj'da 2 firma kullanıyor. Hele bu markaların 2 kasasını da denemeden çöp diyenler var ya. Ah işte onlar! Bu arada 1050 Ti, 1350,1500 TL bütçeye en sıkıntı çıkarmayan kartlardandır. Ama gidip 5K bütçeli PC'ye 1050 Ti veren ap*aldır. Yani uzun lafın kısası, sosyalde çok sayılı fanboy, cahillik, dikbaşlı kullanıcılar mevcut. Cidden nefret edilesiler.
Femboy desek yeridir hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı