Telefon mu bilgisayar mı?

İhtiyaca bağlı diyebilirim. Benim için bilgisayar çok daha önemli. Her işimi bilgisayarımda görüyorum. Telefonlara kıyasla yazılımsal yönden çok daha özgür olması (işletim sistemini kolaylıkla değiştirebilmek gibi) oldukça güzel bir yanı.

Soru kişiye özel bir soru. Kimisi hala tuşlu kullanıyor kimisi sadece sosyal medya kullanıyor yani basit ve işlevsel arıyor kimisi ben oyun oynayacağım diyor... Mesela benim işim gereği telefon olmasa da olur ama bilgisayar olmaz. Biraz tercihinizi belirleyen faktörleri yazmalısınız ki öneride bulunulabilsin. Yoksa herkes kendi tercihlerine göre belirtir.

İyi sosyaller. Başlıktaki gibi soruyorum.
Bu soruyu herkes farklı yorumlar. Günlük hayatınız bu soruya cevap olacaktır. Örneğin yazları boş oluyorsanız bilgisayar daha iyi bir seçenek olabilir. Ama hayır ben dört mevsim çalışıyorum veya çok fazla boş vaktim yok olanda da evde olmuyorum diyorsanız telefon.

Hocam eğer çok telefonda takılıyorsanız telefon, telefonu sevmeyip boş zamanınız da çok oluyorsa bilgisayar daha iyi. Kişiye bağlı bir sorudur bu. Ben bilgisayar derim çünkü telefonda sadece sosyal medyada dolaşmaktan başka yaptığım pek bir şey yok ama bilgisayarda çok daha şey yapabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı