Telefoncudan iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar birazdan telefonculara gidip 14 Pro Max bakacağız, bulursak alacağız. Apple kendi sitesinde, troy gibi yerlerde bu telefon yok. Bir sorun yaşar mıyım? Bir de 14 Pro Max iyi bir telefon mu, sıkıntı yaşamam değil mi? Şarjı nasıl gidiyor, 1 gün sabahtan akşama dayanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar birazdan telefonculara gidip 14 Pro Max bakacağız, bulursak alacağız. Apple kendi sitesinde, troy gibi yerlerde bu telefon yok. Bir sorun yaşar mıyım? Bir de 14 Pro Max iyi bir telefon mu, sıkıntı yaşamam değil mi? Şarjı nasıl gidiyor, 1 gün sabahtan akşama dayanır mı?

Şarj'dan sıkıntı yaşmazsın. Ekran, baratya gibi faktörleri kontrol edersin değişmiş mi değişmemiş mi diye.

Ben telefoncudan aldım bir sorun yaşamadım. Barkod kodundan, IMEI numarasından falan Apple sitesinden garanti durumunu sorgularsınız kafanız rahat olur ben o şekilde yapmıştım. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak telefoncudan telefoncuya değişir mi bilmemekle birlikte yanlış yönlendirme yapmayayım. Genelde her yeni aldığınız telefon gibi başlarda şarjı çok iyi gidiyor. Aylar geçtikçe pil performansı düşüyor en nihayetinde. Benim telefonun pil sağlığı şu an %89. İlk çıktığında almıştım. Ekranın sürekli açık kalma özelliği aktif olmasına rağmen öğlenden akşama kadar götürüyor.

Ben telefoncudan aldım bir sorun yaşamadım. Barkod kodundan, IMEI numarasından falan Apple sitesinden garanti durumunu sorgularsınız kafanız rahat olur ben o şekilde yapmıştım. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak telefoncudan telefoncuya değişir mi bilmemekle birlikte yanlış yönlendirme yapmayayım. Genelde her yeni aldığınız telefon gibi başlarda şarjı çok iyi gidiyor. Aylar geçtikçe pil performansı düşüyor en nihayetinde. Benim telefonun pil sağlığı şu an %89. ilk çıktığında almıştım. Ekranın sürekli açık kalma özelliği aktif olmasına rağmen öğlenden akşama kadar götürüyor.

Tamam hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı