TLauncher'de casus yazılım var mı?

TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp Norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Paralı bir oyunu ücretsiz oynamanı sağlayan bir uygulamadan ne bekliyorsunuz ki neredeyse bütün crackli oyunlarda virüs var TL de olması pek garip sayılmaz ama bu kadar fazla kullanıp 1 kişiden bile virüs şikayeti aldığını duymadım hiç bir antivirüsün virüs tespit ettiğinidde duymadım bence izlenmek isteyen YouTuber'ların uydurduğu bir şey.

Oyunu çalıştırmak için gerekli olan Java programını orijinal sitesinden değil, kendi sitelerinden indiriyorlarmış ondan virüs olma riski varmış. Ama olmama ihtimali de var ama program yüklü olmadığından SHA değerlerini de karşılaştıramam şimdi.

Yine de her siteye telif atmaları hoş değil ondan şüphelenmek normal. Yine de onu kullanmak yerine ondan daha iyi açık kaynak alternatifler var.

TL son günlerde casus yazılım bulunduğu iddia ediliyor bende korkudan bilgisayarımdan tamamen kaldırıp Norton ile tarama yaptım ve temiz çıktı, çoğu insan format atın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Ben inanıyorum şahsen. Bugüne kadar kimse şikayet etmedi YouTuber'ların etkileşim kastığını düşünüyorum.

Oyunu çalıştırmak için gerekli olan Java programını orijinal sitesinden değil, kendi sitelerinden indiriyorlarmış ondan virüs olma riski varmış. Ama olmama ihtimali de var ama program yüklü olmadığından SHA değerlerini de karşılaştıramam şimdi.

Yine de her siteye telif atmaları hoş değil ondan şüphelenmek normal. Yine de onu kullanmak yerine ondan daha iyi açık kaynak alternatifler var.
Telif attıklarına dair bi kanıt var mı?
Burada bahsettiğiniz değerler karşılaştırılmış hocam, anormal olan hiçbir şey yok. Sadece etkileşim kasmak için "aa bakın javayı kendi sitelerinden indiriyorlar virüs çabuk silin hüü" ifadelerini kullandıklarından böyle oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı