Türknet Kaç Ping Veriyor?

batuhan2552

Hectopat
Arkadaşlar Superonline kullanıyorum fakat taahhüt biteceğinden dolayı ve artık Superonline fiyatları uçuk olduğu için alternatif sağlayıcılara yöneliyorum. Netspeed var aklımda. Netspeed kullanan var mı aranızda ? Kullanıyorsanız oyunlarda ne kadar ping sağlıyor download ve upload hızından ziyade ? Veya başka bir öneriniz varsa söyleyebilirsiniz tabii ki de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Türk Telekom'dan TürkNet'e geçtim. CS:GO'da türk serverlarda 15 ping arttı ama global sunucularda ping aynı.

Türk Telekom alt yapısı dahi olsa bu alt yapıdan hizmet veren her İSS ile alınabilecek ping aynı olmaz. Pingin durumunu eski tip saha dolapları veya yeni tip saha dolabı dahi olsa birden fazla sokak ve mahalleye verilen saha dolaplarında görülebilir. TürkNet'te normal bir hız testinde aldığınız ping 10 ise ister iç tesisat isterse modem değiştirin ping değişmez. Fakat kısa mesafelerde ''Fastpath'', uzun mesafede ''İnterleaved'' modları etki edebilir.

Arkadaşlar Superonline kullanıyorum fakat taahhüt biteceğinden dolayı ve artık Superonline fiyatları uçuk olduğu için alternatif sağlayıcılara yöneliyorum. Netspeed var aklımda. Netspeed kullanan var mı aranızda ? Kullanıyorsanız oyunlarda ne kadar ping sağlıyor download ve upload hızından ziyade ? Veya başka bir öneriniz varsa söyleyebilirsiniz tabii ki de.
Yan odamda TTnet vardı, benim internetim, TurkNet'ti. Onun ping değeri 18, benim ise 40'tı. İnternet hızları 35 MBPS kadar VDSL ve yaklaşık 34-35 MBPS hız alıyorduk ikimizde. Yani ping değeri TTnet'e göre bayağı yüksekti. Muğla, Marmaris.

Yan odamda TTnet vardı, benim internetim, TurkNet'ti. Onun ping değeri 18, benim ise 40'tı. İnternet hızları 35 MBPS kadar VDSL ve yaklaşık 34-35 MBPS hız alıyorduk ikimizde. Yani ping değeri TTnet'e göre bayağı yüksekti. Muğla, Marmaris.
usta bende marmaristeyim daha bügün türknet bağlattım oyunda diğer internetlere göre biraz yüksek ping var hayal kırıklığına uğradım, ne yapsam ki ?

usta bende marmaristeyim daha bügün türknet bağlattım oyunda diğer internetlere göre biraz yüksek ping var hayal kırıklığına uğradım, ne yapsam ki ?
Marmariste en iyisi TTNet dostum. Hepsini denedim gördüm. Turknet, dsmart, superonline ve Vodafone farklı portlardan veriliyor. TTNet'in kendi portu en yüksek hızı veren oluyor. Armutalanda otururken gözlemledim ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı