Türknet Kaç Ping Veriyor?

Marmariste en iyisi TTNet dostum. Hepsini denedim gördüm. Turknet, dsmart, superonline ve Vodafone farklı portlardan veriliyor. TTNet'in kendi portu en yüksek hızı veren oluyor. Armutalanda otururken gözlemledim ben.
Ben içmelerde turizm okuyorum burda kalıyorum. ilk 2 senemde superonline kullandım pek sıkıntı yaşamadım tabi memleketim Bursaya göre 10ms falan fazlaydı ama yinede idare ediyodu türknet baya yüksek lol'de sabit 54 pingle oynatıyor geçen sene superonlineda 34 alıyodum son 1 yılım kaldı taahhüt sebebi ile türkneti seçmiştim ama :/
ads ile vdsl arasında ping farkı oluyor mu peki ?
çünkü içmelerde sadece adsl var

Son düzenleme:
Ben içmelerde turizm okuyorum burda kalıyorum. ilk 2 senemde superonline kullandım pek sıkıntı yaşamadım tabi memleketim Bursaya göre 10ms falan fazlaydı ama yinede idare ediyodu türknet baya yüksek lol'de sabit 54 pingle oynatıyor geçen sene superonlineda 34 alıyodum son 1 yılım kaldı taahhüt sebebi ile türkneti seçmiştim ama :/
Lol'deki nickini yazar mısın bende içmelerde oturuyorum şu anda.
Ayrıca tabii ki ADSL ve VDSL arasında ping farkı olur.

Altyapın iyiyse Turkneti öneririm. 1 yıldır kullaniyorum. Sıkıntı olunca online destekten dönmeleri 1 gün veya daha erken de olabiliyor. Ve sorunu çozuyorlar. Ping degerlerim her saat normal. Ama dediğim gibi altyapinizda sıkıntı yoksa geçebilirsiniz.

Arkadaşların dediği gibi altyapınız iyi ise eğer Türknet'i öneririm. Bizzat kendim kullanıyorum, bina kutusundan evimdeki modeme kadar cat6 kablo çektim belki buda farkediyordur ; 40 50 MB arası bir download 3 4 arası upload ve maksimum 16 17 ping oluyor.

Ping senin için önemliyse türk.net'e sakın bulaşma. Gündüzleri avrupa serverlarına 40-45 ping iken akşamları 100-150 arası oluyor. Ping çok artıyor akşamları.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı