Ubisoft destek sayfasında destek kaydı oluşturamıyorum

BuyukogluF

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Pilot
Öncelikle merhaba,
1 Ay önce Uplay hesabım çalındı ve geri almak için Ubisoft desteğe girip yardım isteyim dedim fakat yaklaşık bir aydır Ubisoft destek de müşteri desteği ile "iletişime geç'e" tıkladığımda sayfa yüklenmiyor 1 saat bekledim olmadı internet le alakalıdır sandım ethernet kablosu ile modeme de bağladım farklı internetler ile de denedim telefonla denedim ama bir türlü olmadı yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı tarayıcı veya VPN ile denedin mi? Defalarca iletişime geçtim ve hiç öyle bir sorun yaşamadım ben.
Bu arada İngilizce kullanmayı dene. Türkçede canlı destek göremedim ben. SignIn Page - Ubisoft Support
Opera indirdim onunla denedim olmadı vpn e bağlandım gene olmadı İngilizce yaptım olmadı 1 aydır giremiyorum bazen giriyor destek yerine fakat gönderemiyorum desteği 2 defa girebildim sadece
Öncelikle merhaba,
1 Ay önce Uplay hesabım çalındı ve geri almak için Ubisoft desteğe girip yardım isteyim dedim fakat yaklaşık bir aydır Ubisoft destek de müşteri desteği ile "iletişime geç'e" tıkladığımda sayfa yüklenmiyor 1 saat bekledim olmadı internet le alakalıdır sandım ethernet kablosu ile modeme de bağladım farklı internetler ile de denedim telefonla denedim ama bir türlü olmadı yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Arkadaşlar yardım edebilecek var mı ya da bişey öenerecek ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı