Acer Nitro 16 AN16-41 Ryzen 9 CPU sıcaklığı normal mi?

Açıkçası CPU sıcaklığı 95 yüksek bu cihaz için attığım testte de fark etmişsinizdir. Termal macun pump out olmuş olabilir.
Çok sıcak bir bölge mi bulunduğunuz yer?

Hocam bunlarda sıvı metal var o pump out olsa Cort'lar yüksek ihtimal.

Hocam bunlarda sıvı metal var o pump out olsa Cort'lar yüksek ihtimal.
Hocam açıkçası aklıma çok şey gelmiyor. Ne olabilir ki? Gerçekten hiç normal değil. Belki az sürmüşler, fabrika çıkışlı hatalı filan mı acaba? 95 derece şaşırttı.

Yok çok sıcak değil ortam sıcaklığı 27 derece. pump out nedir bilmiyorum. sizce ne yapmalıyım.
İşlemci macunun dışarı taşması.
Dediğim gibi fabrika çıkışlı macun hatası da olabilir. Kasayı açıp bakma şansınız var mı?

Hocam açıkçası aklıma çok şey gelmiyor. Ne olabilir ki? Gerçekten hiç normal değil. Belki az sürmüşler, fabrika çıkışlı hatalı filan mı acaba? 95 derece şaşırttı.

İşlemci macunun dışarı taşması.
Dediğim gibi fabrika çıkışlı macun hatası da olabilir. Kasayı açıp bakma şansınız var mı?
Açsamda çok bişey anlamam. Sizce ne yapayım iademi edeyim.Arkasını açsam iade şansım varmı.

Açsamda çok bir şey anlamam. Sizce ne yapayım iademi edeyim. Arkasını açsam iade şansım var mı?

Hocam ne kadara aldınız indirimde aldıysanız değişim talep edin derim ya da muadili yok ise değişim talep edin alabileceğiniz bir muadil var ise ona yönelin para iadesi isteyip tabii ki Victus veya LOQ olmasın bu muadiller.

İndirimde almıştım 54k ya şimdi 57k civarında. Hepsiburadadan 12 taksitle aldım Teknorya satıcısından. İade ve değişim nasıl oluyor ilk defa başıma böyle birşey geldi.
Buda Valorant değerleri.

@HYRAXA @Senyör Kesada

Dosya Ekleri

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    283,8 KB · Görüntüleme: 9
Teknoryaylamı iletişime geçeyim.

Satıcı ile iletişime geçin ürünün ayıplı olduğunu çok ısındığını söyleyin ve değişim talep ettiğinizi söyleyin tamam gönder gelsin derler ise gönderin ama sorumluluk almıyoruz derler ise tüketici hakem heyetine baş vurun çünkü Acer'in garantisi problemli.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı