Üniversitede vizeye girememek

Yine bu bilgilerin hepsini öğrenci işlerinden teyit ettirin. Çünkü her okulun yönetimi farklı. Muhtemelen dediğimiz gibidir ama yine de bir bakın siz.

Okuluma da soracağım genel bir bilgi almak istedim büyük ihtimal sizin dediğiniz gibidir.

Büte girip halledersin kalır isen. Bizim okul böyle mesela. Sizin okul nasıl onu öğrenci işlerinden öğren.
Yaz okulu açılmaz ise gene sorun olur gidip başka üniversiteden alırsın.

Bizim okulda vizeye girmediğin zaman büte de girilmiyor ama yine de soracağım okula.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son sınıf öğrencisiyim. Alttan aldığım dersin vizesine girmezsem ne olur, telafisi var mı?
Staj yaptığım için gidemiyorum altan aldığım ders olduğu için gitmesem bir sıkıntı çıkar mı okulda kalma ihtimallim var mı?

Sınav tarihleri arasında stajda olduğunuzu belirten bir belge hazırlayarak çalıştığınız firmaya kaşe, imza ve imzalayan adı soyadı ile okulunun ilgili sekreterliği ile görüşmen gerekmektedir.
Hocanın inisiyatifine bağlı değil okulun kurallarına göre hareket etmeniz gerekmektedir. Siz kurallara uyarsanız hocanızda kurallara bağlı kalarak sınavı sizin için yeniden hazırlayarak tekrarlayacaktır.

Okuluma da soracağım genel bir bilgi almak istedim büyük ihtimal sizin dediğiniz gibidir.

Bizim okulda vizeye girmediğin zaman büte de girilmiyor ama yine de soracağım okula.

İşte okuldan okula fark ediyor. Bizde kalınca otomatik bute giriyorsun. Yükseltme için istersen tekrar büte giriyorsun.

Geri
Yukarı