Üşengeçliği Yenmek

Aslında bilgisayar ve yemek yeme dışında neredeyse bütün işlerimi aksatırım.
O zaman obez olma ihtimalin yüksek. Bu yüzden devamlı spor yapman lazım. Spor'a alıştığın zaman iyi, üstüne birde müslüman ise namazlarını kaçırmamaya çalış birde orada spor ve ruhunu güçlendirirsin olur biter. Üşengeçliğin de bunları yaparsan geçmiş olur. Aklında bilgisayar var muhakkak o yüzden vazgeçemiyorsun.

O zaman obez olma ihtimalin yüksek. Bu yüzden devamlı spor yapman lazım. Spor'a alıştığın zaman iyi, üstüne birde müslüman ise namazlarını kaçırmamaya çalış birde orada spor ve ruhunu güçlendirirsin olur biter. Üşengeçliğin de bunları yaparsan geçmiş olur. Aklında bilgisayar var muhakkak o yüzden vazgeçemiyorsun.
Haklısınız. Bana haz vermeyen bütün işlerden nefret ediyorum bu yüzden ileride obez olmam kaçınılmaz başlığı açamamın bir sebebi de aslında buydu. Ama haz almadığım şeyler bana normalden aşırı zor geliyor ve yapamıyorum. Enerji eksikliği var sanırım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı