Üst Seviye Limitsiz Oyun Bilgisayarı Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim bir üst limit belirle sen, ondan sonra bakalım. Hangi parayla alacaksın sınırsız bütçeli bilgisayar?

En iyisi ben bir sistem oluştırıyım örnek olarak siz onun üzerinde yanlışları düzeltirsiniz eksikleri eklersiniz :)

En iyisi ben bir sistem oluştırıyım örnek olarak siz onun üzerinde yanlışları düzeltirsiniz eksikleri eklersiniz :)

Bütçe belirtmek çok mu zor bu kadar kişi aynı şeyi sormuş hiç kaale bile almamışsın. Ben bu laubali tavırdan ötürü zaten çoktan çığırdan çıkmış bu konudan çekiliyorum ne alırsan al hayrını gör.

Teknobiyotik.com'dan bakarak yapmaya çalıştım alttakilerin hepsinin güçlüleri vardır tam bilmiyorum örneğin ekran kartının sıvı soğutmalı olanı falan vardı ne fark var onların kötü olanlarını yükseltip yanlış olanlarını düzeltirseniz eksik olanlarıda doldurursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :) Hatırlatıyım bu normal bir yüksek performanslı oyun bilgisayarı olucak yani 2 monitörlü 44 çekirdekli 64 gb ramli falan olmicak :) (Ekran kartının falan en iyi markasının ne olduğunu bilmiyorum rasgele seçtim MSI olanını)

• İşlemci:İntel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz
  • Anakart:-
  • Ram:Corsair DDR4 16GB (2x8GB) Vengeance 3200MHz
  • Ekran Kartı: MSI Geforce GTX1080 GAMING X 8G (SLI)
  • HDD:WD 2TB Black 3,5'' SATA lll 6Gbit/s 7200RPM 64MB Cache (WD2003FZEX)
  • SSD:-
  • Optik Sürücü:-
  • İşlemci Soğutucu:-
  • Kasa:-
  • Güç Kaynağı:-
  • Monitör: Dell 27'' S2716DG 2560x1440 G-Sync Oyuncu Monitör
  • Ek Kasa Fanı:-
  • Fan Kontrolcü:-
  • Kart Okuyucu:-
  • Ses Kartı:-

Son düzenleme:
Herşeyin en pahalı olanını al madem bütçe sıkıntın yok boşuna bizi de yorma.

Bütçe belirtmek çok mu zor bu kadar kişi aynı şeyi sormuş hiç kaale bile almamışsın. Ben bu laubali tavırdan ötürü zaten çoktan çığırdan çıkmış bu konudan çekiliyorum ne alırsan al hayrını gör.
  1. Herkese cevap verdim diye düşünüyorum bütçemin bir limitinin olmadığınıda belirttim ama tahminimce sistem 13.000 TL civarı tutar.
  2. Öyle düşünüyosan seni engelliyemem teşekkür ederim :)

Hocam benim verdiğim sistemi toplayın derim. Daha yüksek bütçe var ise daha iyisini yaparız.
Aynen senin verdiğin güzel sistem o yanda duruyor farklı farklı kişilerden önerilerde istiyorumki hepsi arasından bana en çok uyanını seçeyim.Beğendiğim için bütün yorumlarını beğeniyorum zaten sağol tekrardan :D :D

@ManTuna17 hocam sistemi aldıktan sonra bir inceleme bekliyorum. Bu arada o sisteme bir SSD koymaz iseniz benim burda içim gider, SSD şart. Ayrıca Overclock yapmayacak iseniz 6700K almanıza gerek yok, 6700 fazlasıyla iş görür, şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Dün 17:00 da bir moderatör tarafından uyarıldım,uyarı sebebinde ise ''Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj'' yazıyordu ama ben konumda böyle birşey göremedim var ise gösterilmesini yok ise neden uyarı aldığımı merak ediyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı