Valorant'ta beni trolleyen birisine küfür ettim ve beni dava edeceğini söylüyor

evet00

Yoctopat
Daha fazla  
Valorant'ta beni trolleyen birisine küfür ettim. Beni dava edeceğini söylüyor, oyun içi ses kayıdı almadığını biliyorum. Riot Games ses kayıtlarını tutuyor mu? Bir de kaç TL ceza yiyebilirim, yaşim küçük paramda yok.

Valorant'ta beni trolleyen birisine küfür ettim. Beni dava edeceğini söylüyor, oyun içi ses kayıdı almadığını biliyorum. Riot Games ses kayıtlarını tutuyor mu? Bir de kaç TL ceza yiyebilirim, yaşim küçük paramda yok.
Riot Games ses kayıtlarını tutuyor ve gerçekten uğraşırsa savcılık izniyle ses kayıtları dinlenebilir umarım dava açarlar ve ciddi bir ceza alırsın. Alt tarafı oyun neden küfüre başvuruyorsun ki? Adam oyun zevkini bozuyorsa raporlar geçersin küfretmek çözüm mü yani? Daha dün ana bacı söven birisini biletledim.

Evet, Riot sesli konuşmalarını kayıt altına alıyor. Normalde bunun cezası 3 yıla kadar hapistir ama 18 yaşının altındasınız diye sicilinize yazıp geçebilirler yada para cezası yiyebilirsiniz.

Yok ya kim uğraşacak ona. Kimse umursamaz bile. Göz korkutmak için söylüyordur onu. Hatta yaşı senden bile küçük olabilir.

Zannetmem gerçekten edeceğini :D tahminimce valorantta ban yersin chat banı vebenzeri. Riot sesleri bişekilde kontrol ediyorki küfür edip etmediğini biliyor. Ama bunu paylaşır mı bilmem.

Geri
Yukarı