Valorant'ta beni trolleyen birisine küfür ettim ve beni dava edeceğini söylüyor

Anasına bacısına ettiğini nereden biliyorsun 😂 valla sesli güldüm mesaja. Peki sen ona dava açılması ve ciddi ceza almasını dileme hakkını nereden alıyorsun?
Çünkü başka bir insana sırf oyun uğruna küfür ediyorsun. Hoş mu bu durum? Oyun kardeşim bu oyun yani anlıyor musun? Bir araç eğlence uğruna sen orada o insanın bilgisayar başında ne hissettiğini gerçekten bilebilir misin?

Kardeşim sen adamın anasına, bacısına küfür etme hakkını nereden bulabilirsin? Oyun bunun için raporlama sistemi kurmuş niye küfür etme ihtiyacı duyuyorsun hoş mu anana bacına sövülmesi? Sizler bir de burada bunu meşrulaştırıyorsunuz hepinizin yaşının küçük olduğunu biliyorum bununla ciddi ilgilenen departmanlar var emniyette, adliyede olsun bu işin şakası yok yarın öbür gün devlet memuru bile olamazsın adam uğraşırsa seninle. Bir de eli kolu uzun birine denk gelirsen görürsün.

Keşke herkes senin kadar bir şeyler bilse ama maalesef hiçbir şey olmayacagindan adim gibi eminim.

Bende zamanında çok diyordum böyle küçük kendini sanalda diye bir şey sananlar için en azından sanada ders olmuştur umarım çünkü cidden biri dava eder görürsün gününü.

Gerçekten bu çocuğun iyiliğini isteseniz burada onu rahatlatmak yerine yaptığı şeyin ciddiyetini anlatırsınız Valorant bir oyun aynısını başka birine sanal alemde yapar başı yanar. Burada en azından ciddi bir ceza almadan güzel bir ders olur kendisine. Kendisi de bu korkuyla hayatında daha ahlaklı yaşar fakat siz salla bir şey olmaz küfür devamke modunda kendisini yanlış yola sürüklüyorsunuz. Hoş buradaki insanların kaçı gerçekten bir şeyler biliyor tartışılır.

Çünkü başka bir insana sırf oyun uğruna küfür ediyorsun. Hoş mu bu durum? Oyun kardeşim bu oyun yani anlıyor musun? Bir araç eğlence uğruna sen orada o insanın bilgisayar başında ne hissettiğini gerçekten bilebilir misin?

Anladığım kadarıyla Riot oyunlarını ya oynamıyorsun ya da pek az giriyorsun, ben şahsen karşıdakinin küfür talebi olduğunu ve bu talebi gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Herif 10 adım önümde duvara takılıyo niye blockluyon deyip sövüyo mesela

Gerçekten bu çocuğun iyiliğini isteseniz burada onu rahatlatmak yerine yaptığı şeyin ciddiyetini anlatırsınız Valorant bir oyun aynısını başka birine sanal alemde yapar başı yanar. Burada en azından ciddi bir ceza almadan güzel bir ders olur kendisine.
Karşısına cidden milletin hesaplarını çalan biri gelseydi iş dahada kötü olabilirdi. Büyük ihtimalle çocuğun adresini bile bulmaya çalışabilirdi.

Karşındakinin ismini bilmen lazım. Ancak o zaman ifadeye çağrılırisminizi bilmiyorsa açamaz zaten dava açması zahmetli iş uğraşmazlar.

Anladığım kadarıyla Riot oyunlarını ya oynamıyorsun ya da pek az giriyorsun, ben şahsen karşıdakinin küfür talebi olduğunu ve bu talebi gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Herif 10 adım önümde duvara takılıyo niye blockluyon deyip sövüyo mesela
Dostum Valorant'da LoL'de oynuyorum aynısı benim de başıma geliyor bu insanları ahlaki olarak anlayamazsın raporlayıp geçeceksin anlıyor musun? Küfür etmek senin sorununu çözmeyecek adam yüzsüz zaten. Kaldı ki ahlak ailen duysa hoş mu olur veya sen o küfürü ederken aynada kendine yakıştırıyorsan sen öyle devam et.

Karşındakinin ismini bilmen lazım. Ancak o zaman ifadeye çağrılırisminizi bilmiyorsa açamaz zaten dava açması zahmetli iş uğraşmazlar.
Gerek yok oyun içi adla bile dava dosyası oluşturabilir geriye kalanını BTK Riot ile hallediyor.

Alakası yok. Her türlü dava açılabilir istediğin kadar anonim ol Siber Güvenlik datanı istedimi ya seve seve yada... Sen anladın, vermek zorunda.

Hakimin savcının da işi yok zaten, Valorant'ta çoluk çocuk küfür etmiş ona bakacaklar :)

He ceza yemeden genelde akıllanmıyorsunuz, orası da ayrı tabii.
Bak mesela bu adam gerçeği söylemiş çünkü bu dosyalar kapanmıyor,sonuçlanması çok uzun sürüyor,zaman aşımına uğruyor vs. Ancak arkadaş gerçek bir ders almadan toksikliğini internet üzerinde devam ettirecek kim bilir burada başka birinizin maçına gelecek.

Geri
Yukarı