Vatan Bilgisayar Güvenilir mi?

Parça satın alma için güvenilir fakat kasa toplamada yarım yamalak bıraktıkları oluyor. Tabi bunu her şubesi için söylemiyorum. Yinede siz, siz olun imkanınız varsa gönül rahatlığıyla kendiniz birleştirin ;)

Kutuları da gönderiyorlar bildiğim kadarıyla yani seri numarası falan yazıyordur illaki ama bilemiyorum ben hiç sistem toplamadım henüz. :(

Vatan Bilgisayar dan anakart almıştım. Arızalı çıktı iade için 2 3 ay kadar uğraştım bir daha töbe vatandan bişey almam
Not: Zaten vatanda pahalıya satılıyor bir çok ürün ben bilgisayarımı eksen pc den topladım memnunum gayet iyi işlemcide sıkıntı vardı gönderdim 2 güne değiştirip yenisini gönderdiler

Yerinde olsam bırakıp gitmezdim, ben toplatırken başında durdum adamın hem senin yanındayken daha özenli toplar bilgisayarı.

Aslında elinizden geliyorsa parçaları toplayıp evde montaj yapmanızı öneririm. Kendi sisteminizi kendiniz monte edince daha da bir bağlanıyorsunuz. Tabi bunun için aynı anakartın kullanıldığı bir montaj videosu izlemek gerekli bence.

Keşke Vatan'dan alışveriş yapmasaydın. Hem çok pahalı, hem de bu aralar bilgisayar parçalarında felan sorun çıkıyor Vatan Bilgisayar'da. Zaten kasa toplamalarının da %75'i kötü oluyor, mağaza içindeyken çalışsın yeter mantığında bakıyorlar genelde. Sorun yaşayan çok gördüm. Tabii bazı kişiler de bazı şubelerden çok memnun. Ben olsam kesinlikle tercih etmezdim. Bilgisayarını kendin toplayınca sahipleniyorsun o sistemi.

Ben 1 hafta önce vatandan pc topladım. Herşeyi seçtim satın aldım ve bana 3 saat sonra gelin alın dediler. 3saat geçti ve tabi ki hazır değildi bende gittim (üsküdar vatan). Gözümün önünde montaj gerçekleşti ve allahtan gözümün önünde yaptırdım müdahale etme şansım oldu. kablolarla hiç uğraşmıyorlardı . Bende şöyle böyle olsun diyerek yönlendirdim ve sorunsuz montaj gerçekleşti. Güvenilir fakat muhakkak başında durun ve müdahele edin montaj sırasında .

Geri
Yukarı