Vatan Bilgisayar kutusu açılmış monitörü iade alır mı?

cearee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Perşembe günü Vatan'ın mağazasına gidip ölü pixel testi yaparak monitör almıştım. Monitörden memnun kalmadım. Video izlerken görüntüde kayma/titreme ve FreeSync açınca oyunlarda parlaklık titremesi gibi olaylar yaşıyorum. Monitörü iade etmek istiyorum, iade alırlar mı?

Benzer durum MediaMarkt'ta başıma geldi. Jelatinli ürünü iade almadılar. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Tek ve kısa bir cümleyle haklı çıktılar. "Müşteri ürünü görerek aldığı için iade alınmamıştır."

Cevaplar için teşekkür ederim. Ordaki çalışana, eskiden bu monitörün aynısı vardı video izlerken titriyor demiştim. Adam da bu yeni model dedi, yeni model deyince (aynı monitörün eski modelinde de titriyordu) bende sıkıntı ortadan kalkmıştır diye sormamıştım keşke sorsaymışım ya pişman oldum.

Cevaplar için teşekkür ederim. Ordaki çalışana, eskiden bu monitörün aynısı vardı video izlerken titriyor demiştim. Adam da bu yeni model dedi, yeni model deyince (aynı monitörün eski modelinde de titriyordu) bende sıkıntı ortadan kalkmıştır diye sormamıştım keşke sorsaymışım ya pişman oldum.
Sorun ile alakalı konu açarsanız belki yardım alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı