Vatan Bilgisayardan Alışveriş

Bende Konya'da yaşıyorum MSİ Z97 Gaming 7 Stoklarında yokmuş sipariş verdim cumartesi günü ödemesini yapıp bana faturasını verdiler kargo ücretini almıyorlar :) Perşembe-Cuma günü anakart gelir size mesaj atarız dediler ve gelirken faturamla gelmemi istediler bekliyorum.Sistemimi İnşaAllah sorun olmazsa bu hafta sonu toplamayı düşünüyorum.Yani şubeden şubeye getiriyorlar sipariş verildiğinde zamanında kuzenimde PSU için böyle yapmıştı 4-5 gün içerisinde teslim edilmişti yani güvenilir.
Bunu bizimle paylaştığınız iyi oldu. Ayrıca UPS kargoyu kullanıyorlar. Sisteminizi topladığınızda incelemesini bekleriz :)

Bunu bizimle paylaştığınız iyi oldu. Ayrıca UPS kargoyu kullanıyorlar. Sisteminizi topladığınızda incelemesini bekleriz :)
İncelemesini yaparım :) Sistem şöyle:İ7 4790K İşlemci-MSİ Z97 Gaming 7 Anakart-Cooler Master 212 EVO İşlemci soğutucusu-Kingston 8GB Hyperx Savage RED DDR3 1600 Mhz CL9 Ram-Samsung 120 GB 850 EVO SSD-Corsair Spec 02 Kasa Ve 650W PSU-1 TB WD Black HDD-Pioneer DVR-S21LBK 24X DVD Sürücüsü Ekran kartını şimdi kullandığım Zotac GTX 650 Tİ AMP Edition kartımı geçici olarak bir süre kullanacam bu sistemde.Bir fabrikada eylül ayında stajyer olarak çalışacam para biriktirip MSİ GTX 980Tİ 6G almayı düşünüyorum.Birde bir şey soracam işlemcim kutusuyla birlikte poşete koyarken CPU soğutucusunun kutusunun üzerine bırakı verdim biraz düşme etkisi oldu sorun olur mu ? soru saçma ama işlemci kutuda gayet sağlam korunmuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı