Vatan Bilgisayardan Alışveriş

Serdard214

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Vatan'dan bilgisayar topladım ama çoğu parça Konya'daki bayide satılmıyor. Ben de internet sitesinden almayı düşünüyorum. Aldığım parçalar kasada toplanmış mı gelir yoksa evde ben mi takacağım kasaya. Bir de internet sitesi güvenilir midir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. :)

Merhaba arkadaşlar. Ben Vatan'dan bilgisayar topladım ama çoğu parça Konya'daki bayide satılmıyor. Ben de internet sitesinden almayı düşünüyorum. Aldığım parçalar kasada toplanmış mı gelir yoksa evde ben mi takacağım kasaya. Bir de internet sitesi güvenilir midir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. :)
Site kesinlikle güvenilirdir. Bütün parçaları siteden de alabilirsin ama kendin toplaman gerek çünkü parça parça yollayacaklardır. Daha önce başka şubeden getirtip getirtemediklerini tam olarak bilmiyorum çünkü daha önce öyle bir durumla karşılaşmadım.

Ben parçaları nasıl takacağımı biliyorum. Montaj konusunda tecrübeliyim. Benim korkum internetten aldığım parçalar bozuk çıkabilir mi diye. Bozuk çıkmaz değil mi?

Ben parçaları nasıl takacağımı biliyorum. Montaj konusunda tecrübeliyim. Benim korkum internetten aldığım parçalar bozuk çıkabilir mi diye. Bozuk çıkmaz değil mi?
Genel olarak çıkmıyor nadir olur zaten çıkarsa da değişim talebinde bulunursunuz değiştirir vatan bilgisayar da o kunda sağlamlar hiç yoktan. Bende ekran kartı siparişi verdim beklemedeyim yarın ya da çarşamba günü gelecek.

Bende Konya'da yaşıyorum MSİ Z97 Gaming 7 Stoklarında yokmuş sipariş verdim cumartesi günü ödemesini yapıp bana faturasını verdiler kargo ücretini almıyorlar :) Perşembe-Cuma günü anakart gelir size mesaj atarız dediler ve gelirken fatura ile gelmemi istediler bekliyorum.Sistemimi İnşaAllah sorun olmazsa bu hafta sonu toplamayı düşünüyorum.Yani şubeden şubeye getiriyorlar sipariş verildiğinde zamanında kuzenimde PSU için böyle yapmıştı 4-5 gün içerisinde teslim edilmişti yani güvenilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı