Vatan Bilgisayar Internet Üzerinden alışveriş

Alpozk

Kilopat
Yer
Amasya
Merhaba arkadaslar ben hafta sonu vatan bilgisayardan internet uzerinden alisveris yapicam fakat kafama takilan bir kac sorun var.
Arastirmalarima gore herkes vatanin online satislarindan sikayetci kimisi parca parca gonderdigini soyluyor kimisi gecikmeli gonderdigini soyluyor. Bunlar benim kafami kurcaliyor. Bulundugum sehirde vatan bilgisayar yok ayni sorunu bende yasamaktan korkuyorum. Bu durum hakkinda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben toplamda 10 adet ürün alıp kasa toplamışlığım var Vatan bilgisayar internet sitesinden. Bence bir çok siteye göre güvenilir. Ben çok alışveriş yaptım internet sitesi üzerinden bazısı yıpranmış mal gönderiyor , bazısı faturasız , bazısının kutu içeriği tam değil , garanti belgesi eksik ama Vatan bilgisayardan aldığım ürünlerde bir sıkıntı çıkmadı. Eyer ürün sorunlu çıkar ise telefonla arayıp iade işlemi gerçekleştirebilir veya mağazaya gidip elden teslim edebilir veya da direk teknik servise kendiniz götürebilirsiniz. İçiniz nasıl rahat ediyorsa öyle yapın ben deneyimlerimi yazdım.

Ben toplamda 10 adet ürün alıp kasa toplamışlığım var Vatan bilgisayar internet sitesinden. Bence bir çok siteye göre güvenilir. Ben çok alışveriş yaptım internet sitesi üzerinden bazısı yıpranmış mal gönderiyor , bazısı faturasız , bazısının kutu içeriği tam değil , garanti belgesi eksik ama Vatan bilgisayardan aldığım ürünlerde bir sıkıntı çıkmadı. Eyer ürün sorunlu çıkar ise telefonla arayıp iade işlemi gerçekleştirebilir veya mağazaya gidip elden teslim edebilir veya da direk teknik servise kendiniz götürebilirsiniz. İçiniz nasıl rahat ediyorsa öyle yapın ben deneyimlerimi yazdım.
Memnun kalmadığınız sitelere söyleyin. Fikir olması açısından iyi olur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı