VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

Bütçe
1700
Hocam inşallah ben yazana kadar çözümü bulmuşsunuzdur bulamamışsanız diye;

Sol üstte 3 tane çubuk var alt alta dizilmiş vaziyette ona basın. Açılan menüden en alttaki kategoriye basın. Karşınıza çıkan sekmede, sol üstten saymaya başlayarak 3. sıradaki seçeneğe bastığınızda İngilizce seçeneğini göreceksiniz.

@UmutCanG hocam bende f1 pro modelini almayı düşünüyorum şuan everest in 130 gramlık kablolu bir mouse unu kullanıyorum bkz (everest sm-g55 x-fora). Daha önce hiç kablosuz oyuncu mouse kullanmadım bu mouseyi valorant başta olmak üzere cs2 ve benzeri rekabetçi oyunlarda herhangi bir sorun (kablosuz kaynaklı gecikme ve kopma gibi) yaşamadan kullanabilirmiyim bir de ürünün (f1 pro) şarjı kaç dakikada doluyor bilgilendirirmisiniz

@UmutCanG hocam bende F1 Pro modelini almayı düşünüyorum şu an Everest'in 130 gramlık kablolu bir mouseunu kullanıyorum bkz (Everest SM-G55 X-fora). Daha önce hiç kablosuz oyuncu mouse kullanmadım bu fareyi Valorant başta olmak üzere CS2 ve benzeri rekabetçi oyunlarda herhangi bir sorun (kablosuz kaynaklı gecikme ve kopma gibi) yaşamadan kullanabilir miyim bir de ürünün (F1 Pro) şarjı kaç dakikada doluyor bilgilendirir misiniz?

Merhaba hocam. Bende de şu an F1 Pro modeli var. Dediğiniz rekabetçi oyunlarda kullanma imkanım oldu ve hiç gecikme kopma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Beraberinde gelen dongle ı mouse'unuza yakın tutmayı unutmayın. Genel de o tarz problemler Dongle'ın uzak olmasından yahut çıkar USB girişini dongle yerine direkt kasaya takmaktan kaynaklanıyor. Şarj süresine gelince %30-40'a düştüğünde takıyorum. Hiç süre tutmadım fakat dolması bir saatti görüyor veyahut görmüyordur. Oldukça hızlı şarj olduğunu söyleyebilirim. Şarj dolum konusundan yana hiç sıkıntı çekmedim henüz.

Merhaba hocam. Bende de şu an F1 Pro modeli var. Dediğiniz rekabetçi oyunlarda kullanma imkanım oldu ve hiç gecikme kopma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Beraberinde gelen dongle ı mouse'unuza yakın tutmayı unutmayın. Genel de o tarz problemler Dongle'ın uzak olmasından yahut çıkar USB girişini dongle yerine direkt kasaya takmaktan kaynaklanıyor. Şarj süresine gelince %30-40'a düştüğünde takıyorum. Hiç süre tutmadım fakat dolması bir saatti görüyor veyahut görmüyordur. Oldukça hızlı şarj olduğunu söyleyebilirim. Şarj dolum konusundan yana hiç sıkıntı çekmedim henüz.
hocam deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim dün 20:00 itibari ile f1 pro max ve 4 k dongle sipariş verdim yorumlarınız ve izlediğim değerlendirmeler sonucunda memnun kalacağımı umarım esen kalın sağlıcakla.

hocam deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim dün 20:00 itibari ile f1 pro max ve 4 k dongle sipariş verdim yorumlarınız ve izlediğim değerlendirmeler sonucunda memnun kalacağımı umarım esen kalın sağlıcakla.
ŞUAN MOUSE İLE 2.GÜNÜM 4000HZ DE 7-8 SAAT AKTİF KULLANDIM VE BİR GECE AÇIK UNUTTUM ŞARJI 95 TEN 75 E DÜŞTÜ. ÇALIŞMAM SEBEBİ İLE ÇOK AKTİF ŞEKİLDE OYUN OYNAYAMIYORUM FAKAT ÖNCEKİ MOUSEMDEN SONRA (130 GRAMLIK KABLOLU VE BÜYÜK BİR MOUSE) ADETA ELİMDE YOK GİBİ.PRO MAX OLDUĞU İÇİN 54 GRAM BENCE ARADAKİ 5 GRAMI KİMSE FARK ETMEZ EĞER ELİ HASSA TERAZİ DEĞİLSE PİL ÖMRÜSİZİN İÇİN ÖNEMLİ İSE BİRAZ FAZLA ÖDENİP MAX MODELİ ALINABİLİR. PERFORMANSA GELİNCE DAHA MOUSE ALIŞMAMIŞ OLMAMA VE ELİMİ ISINDIRMADAN MAÇ YAPMAMA RAĞMEN NORMALDEN ÇOK DAHA RAHAT VE İYİ OYNADIĞIMI HİSSEDİYORUM. SKATEZ KONUSUNDA PEK BİLGİLİ DEĞİLİM AMA BANA GÖRE MOUSE YAĞ GİBİ AKIYOR MOUSEPAD ÜZERİNDE (MOUSE PAD İM TRENDYOLDA 150 LİRAYA FİLAN SATILAN 90X50 BİR MOUSEPAD) KUTUDAN ÇIKAN GRİP TAPELER ÇOK İYİ İLK KEZ GRİP TAPE KULLANDIM VE ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ BEN GİBİ ELLERİ FAZLA TERLEYEN BİRİ İSENİZ BU GRİPTAPELER BİR NEVİ MECBURİYET. TOPARLAYACAK OLURSAK BU 2 GÜNLÜK DENEYİMDEN YOLA ÇIKARAK BU MOUSE U SATIN ALMANIZI ÖNERİRİM ESEN KALIN SAĞLIKLA KALIN.

Son düzenleme:
Hocam deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim dün 20:00 itibari ile F1 Pro Max ve 4 k dongle sipariş verdim yorumlarınız ve izlediğim değerlendirmeler sonucunda memnun kalacağımı umarım esen kalın sağlıcakla.

Şu an mouse ile 2.günüm 4000Hz de 7-8 saat aktif kullandım ve bir gece açık unuttum şarjı 95'ten 75'e düştü. Çalışmam sebebi ile çok aktif şekilde oyun oynayamıyorum fakat önceki faremden sonra (130 gramlık kablolu ve büyük bir mouse) adeta elimde yok gibi. Pro Max olduğu için 54 gram bence aradaki 5 gramı kimse fark etmez eğer eli hassa terazi değilse pil ömrüsizin için önemli ise biraz fazla ödenip Max modeli alınabilir. Performansa gelince daha mouse alışmamış olmama ve elimi ısındırmadan maç yapmama rağmen normalden çok daha rahat ve iyi oynadığımı hissediyorum. Skatez konusunda pek bilgili değilim ama bana göre mouse yağ gibi akıyor mouse pad üzerinde (mouse pad im Trendyol'da 150 liraya filan satılan 90x50 bir mouse pad) kutudan çıkan grip tapeler çok iyi ilk kez grip tape kullandım ve şunu söyleyebilirim ki ben gibi elleri fazla terleyen biri iseniz bu griptapeler bir nevi mecburiyet. Toparlayacak olursak bu 2 günlük deneyimden yola çıkarak bu fareyi satın almanızı öneririm esen kalın sağlıkla kalın.

Bu kadar memnun kaldığınız için mouse ben üretmiş kadar mutlu oldum. Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı