VXE R1 Pro vs VXE R1 Pro Max

d0nut

Hectopat
Merhaba, VXE R1 almayı düşünüyorum. Konularda daha fazla Pro modeli tavsiye edilmiş. Pro ile Pro Max arasındaki fark sadece pil ömrü mü, yoksa bilmediğim farklı bir şey mi var?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, VXE R1 almayı düşünüyorum. Konularda daha fazla Pro modeli tavsiye edilmiş. Pro ile Pro Max arasındaki fark sadece pil ömrü mü, yoksa bilmediğim farklı bir şey mi var?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Bütçeniz nedir? İkiside alınmaz 2500TL bütçeniz varsa. Beyaz/Siyah seçebilirsiniz ama Gaming.gen.tr'den alın kesinlikle yoksa rate your gear yapamazsınız.
Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Beyaz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@SadeceYiğit :):)

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir? İkiside alınmaz 2500TL bütçeniz varsa. Beyaz/Siyah seçebilirsiniz ama Gaming.gen.tr'den alın kesinlikle yoksa rate your gear yapamazsınız.
Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Beyaz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yani bütçe çok önemli değil, daha fazla da verebilirim. Benim için önemli olan sensör ve malzeme kalitesi açıkçası. Özellikle plastik hissi istemiyorum kesinlikle, kaplaması iyi olmalı.

Bu modeli inceleyeceğim, başka önerebileceğiniz model var mı?

Yani bütçe çok önemli değil, daha fazla da verebilirim. Benim için önemli olan sensör ve malzeme kalitesi açıkçası. Özellikle plastik hissi istemiyorum kesinlikle, kaplaması iyi olmalı.

Hocam bütçe çok önemli değilse bu arkadaşlar yardımcı olacaktır aktif olduklarında. @SF24 @Error

Malzeme kalitesi en iyi olanlar magnezyum Mouse'lar. Wlmouse best X alabilirsin yurt içinden. Yurt dışından Beast X Max de alabilirsin bütçe önemli değilse.

Sanırım aradığım böyle bir şey. Fakat xlmouse Beast X pembe kalmış Türkiye'de, siyahını bulamadım.

Beast X mini var. Biraz küçük ama. Elin büyükse pwnage stormbreaker da düşünebilirsin.

Beast X mini var. Biraz küçük ama. Elin büyükse pwnage stormbreaker da düşünebilirsin.

Şuan G502 Hero kullanıyorum, biraz büyük bir mouse. Elim de küçük sayılmaz. Ama bu magnezyum mouse'a bayıldım, pwnage xlmouse'a göre nasıl peki?

Geri
Yukarı