Wi-Fi hacker bulaşmış olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, ben 12 yaşındayım. Bugün telefonuma bir şey indirecektim, sitesine girdim. Google uyarı verdi, bilgileriniz çalınmaya çalışılıyor olabilir dedi. Ben de telefonu formatladım. Fakat bu şey networke hacker bulaştırmış olabilir mi? Anti hack tool indirdim. Gayet iyi bir uygulama. Bir şey yok dedi, güvenli dedi. Pek bu telefondan networke bulaşıp bilgisayarım erişebilir mi ya da diğer telefonlara? Arkadaşlar yardımınıza muhtacım. Şu ana kadar sorun yaşamadım.
Telefon markası: Huawai Honor S8.
On yaşındayım böyle şeylere kanmıyorum sen mi kanıyorsun? Anti hack tool gibi abidik gubidik şeylere inanmamak lazım. Her ihtimal HTTP olarak girdin.
Biri yaşım 12, biri yaşım 10 diyor. Profillerinde yaşı 12 olanın yaşı 30, yaşı 10 olanın yaşı 18 gözüküyor. Mükemmel.

, bu mesajdan son
Biri yaşım 12, biri yaşım 10 diyor. Profillerinde yaşı 12 olanın yaşı 30, yaşı 10 olanın yaşı 18 gözüküyor. Mükemmel.
peki bu hack tool dediğimiz şey virüs bulaştırırmı
Girdiğiniz site HTTP'dir. O yüzden uyarı vermiştir.

Abi bu hack tool zarar verir mi gayet güzel bir uygulama play protect tarafından doğrulandı diyor ben bunu beğenim Android emilatörüden indirdim bilgisayara geçermi virüs var ise bir de tarama yaptırdım MBAM
İle.
Merhaba arkadaşlar, ben 12 yaşındayım. Bugün telefonuma bir şey indirecektim, sitesine girdim. Google uyarı verdi, bilgileriniz çalınmaya çalışılıyor olabilir dedi. Ben de telefonu formatladım. Fakat bu şey networke hacker bulaştırmış olabilir mi? Anti hack tool indirdim. Gayet iyi bir uygulama. Bir şey yok dedi, güvenli dedi. Pek bu telefondan networke bulaşıp bilgisayarım erişebilir mi ya da diğer telefonlara? Arkadaşlar yardımınıza muhtacım. Şu ana kadar sorun yaşamadım.
Telefon markası: Huawai Honor s8.

on yaşındayım böyle şeylere kanmıyorum sen mi kanıyorsun? Anti hack tool gibi abidik gubidik şeylere inanmamak lazım. Her ihtimal HTTP olarak girdin.

Google Play'den indirdim çok iyi.

Evet nasıl bildin APK indirmeye çalışıyordum.

Olabilir solucan mı yoksa.

Çok iyi çok iyi dedikten sonra telefona virüs bulaştı gitmiyor diye konu açarsan görüşürüz.

Play protect tarafından doğrulandı bir de silindi bir şey yok öyle dandik bir şey indrmedim 5yıldız almış.

Play protect tarafından doğrulandı demesi güvenilir anlamına gelmiyor.(Her zaman değil)
5 Yıldızı botlar atmış olabilir.

Biraz fazla "panikatak"?

@Göktuğ altunkaya uygulamanın tam ismini versen de sana uygulamanın güvenli olup olmadığını söylesek? İkiniz de güvenlidir, yok güvenli olmayabilir tartışması yapıyorsunuz. Gereksiz, uygulamanın adını ver bitsin bu olay.

Hackuna anti hack.

İsmini daha önce duymadım, güvenilir olup olmadığı konusunda bir şey diyemeyeceğim ama bilindik alternatiflere (bakınız: Kaspersky, ESET, doctor web) yönel derim.

Bilgisayarımda emiletörden yükledim anti virüsler bir şey demedi hem Kaspersky kullanıyorum bir sorun yok.

Hacker bulaşmaz virüs bulaşır hack olmasın o.

Abi bir baksan Google Play'den kötü bile söyleme lütfen.

İkisini de göz ardı ettim, öneririm.

Baktım?

Teşekkür ederim, bu mesajdan sonra ben de göz ardı etmeye karar verdim :).

Peki bu hack tool dediğimiz şey virüs bulaştırırmı.

Abi bu hack tool zarar verir mi gayet güzel bir uygulama play protect tarafından doğrulandı diyor ben bunu beğenim Android emilatörüden indirdim bilgisayara geçermi virüs var ise bir de tarama yaptırdım MBAM.
İle.

Abi bir soruma cevap verin gözünüzü evladınızın elinden öpeyim ayağınıza kapanıyımki bir soruma cevap verin lütfenn yalvarıyorum bir bakın anti hack tool virüs bulaştırır mı bir cevap verin lütfen antivirüs taramaları temiz çıktı bir şey söyleyin BlueStacks'tan bilgisayara indirdim bilgisayar geçebilir mi bakın eğer bilgisayarı sıfırlarsam masaüstümdeki her şeyi tekrar indirmem gerkecek. Play protect doğruladı ben test ettim gerçek fakat bir arkadaş bir şey demişti onadn şüphe ediyorum hiç sakin değilim bana cevabı verin size yardımınıza muhtacım gözünüzü seveyim pls.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,4 MB · Görüntüleme: 26
Telefon markası: Huawai Honor S8.

Girdiğin Sitenin SSL serfitikası yoktur ondan öyle demiştir sakin ol ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı