Çözüldü Windows 11 kurulumunda Wi-Fi görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Whatever69

Picopat
Daha fazla  
Laptopa Windows 11 kurdum fakat internete baglanma yerinde takildim. Wi-Fi gozukmuyor. Internetten arastirdim, OOBE/BYPASSNRO komutunu denedim ve sadece tekrar dene tusu vardi. Basinca yine ayni yere atti.
Task Manager kullanarak Network Flow'u kapattim ama yine olmadi. Ne yapabilirim? Ethernet kablosu takacak yer yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Halloldu arkadaşlar. Telefonu USB ile laptopa baglayip driverlari guncelledim.
Ve Windows kurulumunda bu internet zorunlulugunu atlamak icin Regedit'den birkaç ayar yapinca duzeldi.

Bu arada laptopta Ethernet girisi varmis yeni fark ettim :) bosuna ugrasmisim bir saat.
Laptopa Windows 11 kurdum fakat internete baglanma yerinde takildim. Wi-Fi gozukmuyor. Internetten arastirdim, OOBE/BYPASSNRO komutunu denedim ve sadece tekrar dene tusu vardi. Basinca yine ayni yere atti.
Task Manager kullanarak Network Flow'u kapattim ama yine olmadi. Ne yapabilirim? Ethernet kablosu takacak yer yok.
Guncellemeleri yapmalisiniz yapmadiysaniz. Bilgisayardaki windows update kismina gidin oradaki herseyi yapip bilgisayari bastan başlatın.

Sürücüsü yoktur belki hocam. USB kablo ile telefondan bilgisayara internet verip kurduktan sonra kontrol edebilirsiniz.

Guncellemeleri yapmalisiniz yapmadiysaniz. Bilgisayardaki Windows Update kismina gidin oradaki her şeyi yapip bilgisayari bastan başlatın.

Wi-Fi gozukmuyor Ethernet giriside yok laptopta nasıl guncelleme yapabilirim.

Sürücüsü yoktur belki hocam. USB kablo ile telefondan bilgisayara internet verip kurduktan sonra kontrol edebilirsiniz.

Dogru surucuyu nasıl bulabilirim?

Halloldu arkadaşlar. Telefonu USB ile laptopa baglayip driverlari guncelledim.
Ve Windows kurulumunda bu internet zorunlulugunu atlamak icin Regedit'den birkaç ayar yapinca duzeldi.

Bu arada laptopta Ethernet girisi varmis yeni fark ettim :) bosuna ugrasmisim bir saat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı