Windows 11 oyun performansını düşürüyor mu?

CherArslan

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bilgisayara son güncellemeyi yükledim ve oyun performansı garip bir hal aldı. DAha 2 ay önce canavar gibi oyun oynatan bilgisayar şu an Forza'da eskiden oynadığım ultra ayarlarda arada FPS düşüşü yaratıyor daha garibi LOL'de ortalama 50 FPS veriyor. Bu herkesin yaşadığı bir Windows 11 sıkıntısı mı?

Dostum her zaman söylerim birşey düzgün çalışıyorsa yükseltmeye çalışmamalısın. Yani Windows 11 ne vaad ediyor ki güncelliyorsunuz?

Mesela bende Windows 11 yüklediğimde Valorant 200-220 arası çalışıyordu ve donup kalıyordu res atmak zorunda kalıyordum Windows 10 geri döndüm 300 FPS oldu ve donmada çözüldü.

Kaşınmamak gerekiyor hocam daha 11'in 1 senesi daha var.

Herkes yaşamıyor, herkeste farklı performans sergiliyor Windows 11 o yüzden de hala stabil değil. Windows 10 da performansınız düzgünmüş geri dönebilirsiniz. Modernlik harici bir şey katmaz Windows 11.

Dostum her zaman söylerim birşey düzgün çalışıyorsa
İnsan ufak tefek yenilikler arıyor. İlk zamanlar pek sıkıntı yoktu şimdi garipleşmeye başladı.

Yani Win 10'a tema yükleyebilirsin. Bi ara dark mod yapmıştım gayet hoş olmuştu. Üstelik performans kaybı da yaşamadım.

Herkes yaşamıyor, herkeste farklı performans sergiliyor Windows 11 o yüzden de hala stabil değil. Windows 10 da performansınız düzgünmüş geri dönebilirsiniz. Modernlik harici bir şey katmaz Windows 11.
Yok performansın 10 dan 11 e geçerken fark etmedi. Ben epeydir 11 kullanıyorum ama son güncellemeden sonra pek kullanma şansım olmadı o yüzden sıkıntı o mu acaba diye şüpheleniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı