Çözüldü Windows 11 Pro kurulan sistem açılışta BIOS'ta kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LegiOner

Kilopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni kurulmuş sistemde USB üzerinden Windows 11 Pro kurdum, ardından yeniden başlattığımda BIOS ekranını açmam için yazılar geliyor. Ekrana boot ayarlarından ilk sırayı seçip diğer seçenekleri disable yapmama rağmen açılırken Windows direkt açılmıyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cpu fan hatası alıyorsunuz öncelikle cpunun üstündeki fanı ya da sıvı soğutma kullanıyorsanız onun fanının döndüğünden emin olun. Bir kablo dönmesine engel olabilir ya da fan soketi tam oturmamış olabilir. Eğee sorun yoksa biostan fan ayarlarına bakmamız gerekecek. Ayrıca bu sorunla pek alakası yok ama biosuda burdan TUF GAMING B550M-E|Motherboards|ASUS Global güncelleminizi öneririm
Sorun çözülmüştür. monitör > cpu fan hız ayarını ignore seçip yeniden başlattım düzeldi.
Sayfa bu şekilde

Buyrun hocam
Cpu fan hatası alıyorsunuz öncelikle cpunun üstündeki fanı ya da sıvı soğutma kullanıyorsanız onun fanının döndüğünden emin olun. Bir kablo dönmesine engel olabilir ya da fan soketi tam oturmamış olabilir. Eğee sorun yoksa biostan fan ayarlarına bakmamız gerekecek. Ayrıca bu sorunla pek alakası yok ama biosuda burdan TUF GAMING B550M-E|Motherboards|ASUS Global güncelleminizi öneririm

Sorun çözülmüştür. monitör > cpu fan hız ayarını ignore seçip yeniden başlattım düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı