Çözüldü Windows 7 format sonrası internet gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kafamda Cehennem

Hectopat
Yer
shurima
Daha fazla  
Meslek
Dolandırıcı
Merhabalar, arkadaşım laptopunu Windows 7 yaptı (Windows 8.1 yaptık fakat laptop kapanıp duruyordu) fakat internet gelmiyor. Bunun çözümü nedir? Sürücüler yüklenmemiş, sürücü güncelleştir deyince hata veriyor.

1643711249930.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, arkadaşım laptopunu Windows 7 yaptı (Windows 8.1 yaptık fakat laptop kapanıp duruyordu) fakat internet gelmiyor. Bunun çözümü nedir? Sürücüler yüklenmemiş, sürücü güncelleştir deyince hata veriyor.

Eki Görüntüle 1291012
Hocam driver yüklü değildir. İndir sonra telefonunu şarj kablosu ile tak dosyaları gönder. Dowlands klasöründen al.

Bu sorun bende de olmuştu telefona driver kurup USB yoluyla bilgisayarına atabilirsin yani böyle düzeltmiştim.

Dostlar laptop benim değil!

Eki Görüntüle 1291046

Dost burada hangilerini indirecek? Kendisi kablosuz ağ kullanıyor.

Son düzenleme:
Dostlar laptop benim değil!

Dost burada hangilerini indirecek? Kendisi kablosuz ağ kullanıyor.

Laptopun alt modelini de belirtseydiniz daha net olarak yardımcı olabiliriz. Bunun haricinde yukarıdaki linkte Wireless yazanı ve Ethernet yazanı indirecek.

Dost sorun çözüldü ama sadece kablolu kullanabiliyor o da tamam.

Eki Görüntüle 1291046

Dost sorun çözüldü ama sadece kablolu kullanabiliyor o da tamam.

Hocam kablosuz ağ sürücüleri yazıyor onları deneyin öyle gelecektir kablosuz. Eğer yine gelmezse laptoplarda Wi-Fi'yi devre dışı bırakma tuşu var ona nasıl ya deneyin F tuşlarına bakın üstünde Wi-Fi resmi varsa FN tuşuyla üstünde Wi-Fi resmi olan F tuşuna basın gelecektir sürücüyü kurduktan sonra.

Geri
Yukarı