Windows 7 format sonrası internet yok

Crawbonoti

Decapat
Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim ve internet yok flasha Driver Booster atmıştım ancak flashı ve telefonu algılamıyor ne yapacağım ben? Dondum kaldım yardımcı olun okumuyor flashı ve telefonu. Telefondan yazıyorum.

Dosya Ekleri

• 20210925_144757.jpg
    20210925_144757.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim ve internet yok flasha Driver Booster atmıştım ancak flashı ve telefonu algılamıyor ne yapacağım ben? Dondum kaldım yardımcı olun okumuyor flashı ve telefonu. Telefondan yazıyorum.
Eğer çok modern bir bilgisayara Windows 7 kurulumu yapıyorsanız normal olabilir çünkü cihaz yeni ise herhangi bir Windows 7 ile uyumlu olan sürücü olmamasından dolayı bazı şeyler çalışmıyor olabilir. Cihazın USB okumamasının sebebi de bir ihtimal Chipset sürücüleri kurulmadı ise USB'yi algılamıyordur büyük ihtimalle. Onun dışında Driver Booster kullanmanızı da önermem. Onun dışında bağlayabiliyorsaniz sisteme ethernet kablosu takıp internetten donanım kimliği ile veya donanımin adını biliyorsanız internetten sürücüsünü büyük ihtimalle bulabilirsiniz. Onun dışında cihazınızda bir DVD/CD okuyucu varsa bir CD veya DVD diske gerekli sürücüleri koyup CD'den sürücü kurulumunu da bir CD diskten yapmayı deneyebilirsiniz ama onun dışında pek bir çözüm yok gibi.

Telefonun mobil verisini bağlamayı deneyin bir yolu vardır illaki.

Hocam anlatır mısınız görseldeki gibi işte hiçbir şeye bağlamıyor videosu var mı Windows 7 geçenlerin yarısında bu sorun var abim çok kızıcak emanet etmişti.😥
Telefonun mobil verisini bağlamayı deneyin bir yolu vardır illaki.

Bunları da internet olmadığı için güncelleyemiyorum ağlıyorum 2 saattir.

Dosya Ekleri

• 20210925_172218.jpg
    20210925_172218.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 108
  • 20210925_172913.jpg
    20210925_172913.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 89
Telefona şu dosyayı indirin
Install_Win7_7136_11202020 ( internet driveridir bu )
Sonra şarj aletinin bir ucunu telefona bir ucunu pc USB portuna takın
Aygıt yöneticisine girip güncelleyin
Youtube de bire bir anlatımı var
Geçen senelerde aynı sorun bendede olmuştu
Yeni formatınız hayırlı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı