Windows 8.1 sistem açılmama sorunu

Wraith

Hectopat
Daha fazla  
2-3gün önce notebook'uma virüs bulaştı. Tarayıcıda bir sürü reklam vs. şeyler çıkmaya başladı ve notebook yavaşladı. Anti virüs kurmaya kalktığımdada kurulmadı. En son bugün bilgisayarı güvenli modda açmayı denedim ve lütfen Bekleyiniz yazısında kaldı. Sonra birkaç kez kapat aç yaptım Windows hazırlanıyor lütfen bilgisayarınızı kapatmayınız yazısında kaldı. Format atamıyorum içinde önemli fotoğraflar var. İşletim sistemim Win 8.1 güvenli moddan da çıkamıyorum yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 ile sistemi onarın. Onardıktan sonra yedeklerinizi alın ve Windows 10 kurulumuna geçelim beraber. :)
Bilgisayarı açabildim güvenli modda ve tarattım panda antivirüs programıyla ve malwarebytes ile ama hiçbir etkisi olmadı kişisel dosyaları silmeden bilgasayarı yeniliyorum bi faydası olurmu ve windows 10 a nereden geçebilirim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı